• ekose ceket giyerek şampiyonluğu cleveland'a getirmiş koç. isviçre merkezli bir şirketle ön görüşmem olacak iki gün sonra bilgisayar üstünden. ekose ceket bakıyorum aq, inanmıyorum ama bir güç var.
  • mavi ekose ceketi giymis bu gece. pek manidar geldi nedense :)
  • dün geceki celtics maçında yaptığı mükemmel taktikle kalbimi kazanmış, şimdiye kadar yaptığı bütün hataları affettirmiş, phil jackson’ı tahtından ederek 1 numaraya oturmuş gelmiş geçmiş en iyi nba koçu.

son 2 maçta kendini aşarak hem hücumda hem defansta şahane işler başaran, 3. maçta %100’lük atış yapıp, 4. maçta yaptığı bloklar ve yine kazandırdığı skorlarla maçların kazanılmasında en büyük pay sahiplerinden biri olan kyle korver’ı 5. maçta neden toplam 18 dakika oynattığına ben dahil kimse anlam verememişti. üstelik j.r. smith o istatistikle 26 dakika oynamışken. maç sonu ty lue’nin röportajda söylemesiyle ortaya çıktı tüm gerçekler. 20. yüzyılın dehası einstein’sa 21. yüzyılınkinin ty lue olduğunu kanıtlandı resmen. bak şimdi olaya; meğer celtics semi ojeleye’i çok oynatmadığı için o da korver’ı oynatmamış. korver’ın eşleştiği oyuncu oymuş çünkü. şahane ötesi müthiş bir şey değil mi çıldırıyorum resmen şeytanın aklına gelmez bu. yani eğer brad stevens 6. maçta marcus morris’i oynatmazsa, lue de lebron’u oynatmayacak demektir bu. onun matchupı lebron çünkü.

(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)
  • tayyip erdogan'in atadigi basbakanlar gibi eheheh yazik lan
  • ömrüm boyunca kendisini iverson'ı durdurmak için parçalayan adam olarak hatırlayacağım. güzel savunmuştu, başarılıydı ama iverson bileklerini kırmış, üçlüğü gönderip üzerinden geçmişti bunun. spikerin "he is stepping over tyronn lue!!!" diye bağırmasını nba tv reklamlarında yakalayabilirsiniz. gerçi iverson mı kaldı lan 15 sene önceydi bu reklamlar.
  • - ekose ceket yine kazandı, uyanın artık!

tyronn lue
  • antrenörlük kariyerine şampiyonluğu ekleyip bench'te hüngür hüngür ağlamış olan coach.
    https://streamable.com/2m38

bu sikindirik gezegende şöyle titreye titreye mutluluktan ağlayamadan geberip gidicez amk. kıskançlıktan götüm patladı.
  • ilk head coachluk denemesi an itibariyle papıtşovdan hallice olan adam. daha ağır şeyler de yazılır ama ilk maçı diye susacağım.

edit: elemanda tam bir ''i only date white girls'' bıyığı var.
hesabın var mı? giriş yap