• vücudu 18lik değil 31liktir.

edit: ne gülüyon olm?
  • bir magazin muhabirinin kendisine mikrofon uzatarak sorduğu "üstünüzdeki kürk gerçek mi?" sorusuna, "evet gerçek ama nesli tükenen bir hayvanın kürkü değil bu, tavşan kürkü" şeklinde cevap vererek sinirlerimi zıplatmıştır.

senin de neslin tükenmiyor canım, zira senden fersah fersah üstün, çok daha başarılı en az 100 sanatçının adını sayarım, gerçi sana "sanatçı" demek de tuhaf oluyor da, neyse... şimdi senin neslin tükenmiyor diye, acılar içinde derinin yüzülüp, öldürülmen mi lazım? sırf boş beyinli biri üzerine giyip de hava atsın diye...

katliama ortak oluyorsun, yani katilsin...
  • çok saçma bir nedenden dolayı, artık hayatımda müstesna bir yeri olan kadın.
    bahsettiğim neden tam olarak şu;
    bugün ameliyat masasında genel anesteziyi yemeden birkaç saniye önce radyoda hiç bilmediğim bir şarkısı çalıyordu. hani o masadan kalkamasaymışım, ömrümde duyduğum en son sesin sahibi olarak kalacaktı bende.

öbür tarafta ona da lo lo lo yapardım artık.
  • giydiği kürkün tavşan tüyünden yapılma olduğunu söylemiş ve ardından bir hayvansever olduğunu bu yüzden tükenme tehlikesi ile karşı karşıya olan hayvan kürkünü tercih etmediğini söylemiş. kendisi meseleyi baya yanlış algılamış. o iğrenç kürkü giyebilmesi için kaç tane tavşan katledilmiştir düşünmek bile istemiyorum.
  • havuzda klip çeke çeke ya cır cır olucak, ya da balık..hiç yüzdüğünü de görmedim varsa yoksa tuhaf el hareketleri.
  • nazan öncel şarkısı seslendiricisi (tanım)
    bu kadında bi acaiplik var. sesi yerinde. yani şarkı söylemeyi becerebiliyor. fizik iyi beyaz ten filan. yüzünde kusur diye nitelendirebileceğimiz bir aksaklık yok. ama ne sesine ne de kendisine güzel diyebiliyorum. bi çiğlik var. ha bu da tuğba'nın çok da umrundaydı. bana da lo lo lo yani.
  • ısın karacanın programında, ısın karacayı sesinin güzelliğiyle dumura ugratan sarkici.sadece klipten ibaret olmadıgını gösterdi.ısın karaca en son senin sesin iyiymiş diye noktaladı.
  • gianna michaels çok benzeyen hatun..hareketleriyle değil tabiki, tip olarak endam boy pos vs.bide son klibi bitter çikolata mıdır nedir , bitirmiştir beni. sexy sıfatı yakışan biri.
  • ben kendisiyle dalga geçmek için ağzımı açtığım ve hiç beklemediğim bir anda, sevdiceğim ve 3 erkek arkadaşı tarafından koro halinde "çok güzel kadın laaaaaam" olarak nitelendirilmiş kişi.
    ciddi misiniz yahu? aklım almıyor.
  • kendisine bir sürü "çok güzel kadın" yazan olmuş, sesi gerçekten güzel olabilir de kendisi bana pek güzel değil gibi geliyor (güzellik göreceli tabii ki). ama yabancı biri gelse, "türkiye'de bu iki kadının bir sürü beğeneni var, çok güzel buluyorlar" desek şaşırmaz mı:
    http://yfrog.com/nzco2cwj
hesabın var mı? giriş yap