• kaliteleri türkiye standartlarının çok üzerinde olduğu için, pek çok kişinin bilmediği grup.
  • haklarında neden bu kadar az yazı yazıldığını anlamadığım, güzel müzik yapan bir grup. kendileri hakkında yapılmış bir veb sitesi de yok. şu ana kadar üç klip çektiler albüme. sevilesi, dinlenilesi.

(bkz: tiryakinim)
    (bkz: ulan)
    (bkz: deliriyorum)
    (bkz: kasım)
    (bkz: canımın ta içisin)
    (bkz: sam yelleri)
    (bkz: hüzün) (ayazda köprüler)
    (bkz: avare)
    (bkz: sen ve ben)
  • tuval'in yanlış yazılışı.
  • bundan 10 sene önce biz üniversite gençliği iken hastasıydık , bugün radyoda çaldı , herkes şarkıyı mırıldandı da tual deyince kimsede çağrışım yapmadı . mal gibiyiz , gibisi fazla ...
  • bu gece dinlerken hakkinda okudugum bir youtube yorumuyla guldugum grup

"adam 2-3 sarki yapip agzimiza sicti gitti. yillardir dinleyip duruyoruz"

hakikaten ne oldu size abiler
  • ya siz nereye gittiniz. siz nesiniz, siz kimsiniz. sesinize, yorumunuza kurban. varsa allah razı olsun bıraktığınız şaheserler için.
  • müzik hayatına devam ettiği sürece sigarayı bırakma girişimlerini sonuçsuz bırakacak olan gruptur.
  • pencere isimli sarkıyla "iste budur" dedirten ama sonra ortadan kaybolarak beni yıkan grup.bu gruplar kaybolursa ne olucak bu türkce müzik piyasasının hali bilemiyorum.
  • sezi'nin *gruptan ayrılmasından sonra işi inada bindirdiklerini düşündüğüm gruptur. önce evren'le eski şarkılarını söylemeyi denediler olmadı. şimdi tekrar çıkardıkları albümde * gene eski şarkılar, sözkonusu müzik olunca olumsuz şeyler yazmamaya çalışıyorum ama ''grup bizimdir bizim kalacak'' mesajını vermek için de gitar sesini sonuna kadar açıp söyleyen abinin sesi kalabalığa gelir taktiğiyle güzelim şarkılar kurban edilmezki.
  • bir albüm alırsınız hani şarkılarının hepsi de birbirinden güzel olan.hani aldığınızdan 6 ay geçmesine rağmen hala içinden yeni,süper şarkılar keşfettiğiniz.işte öyle bir albüme imza atmıştır tual 2005 adlı eserlerinde.muhteşem.tebrikler.

(bkz: sezi çeşitli)
    (bkz: iskender türsen)
hesabın var mı? giriş yap