• beni çiftliğindeki sabana öküz yapabilir, hiç gocunmam, o derece hastasıyım.
  • efsaneye gore bir zamanlar oldukca yogun trafik aki$inin oldugu bir bulvarda kaza sayisi artmi$, ilginc bir $ekilde kaza yapanlarin bayan oldugunun ortaya cikmasi uzerine bu arkada$in billboard reklami trafigin en i$lek yerinden kaldirilmi$tir.
  • facebook'taki sayfasında kızın birinin senin adın travis değil adonis olmalıydı yazdığı aktör. şahsen son zamanlarda okuduğum en isabetli yorumdu.

koca kişisinin nickimi keşfedip keşfetmediği de iş bu entry sayesinde bu akşam ortaya çıkacaktır.
  • "bazı adamlar çok yakışıklı" şeklinde duvar yazısı yazdıracak abi. sen hep gül, biz izleriz ragnar.

ayrıca mohawk örgü bir insana bu kadar yakışır mı?
  • enteresan bir aktör karizması olan adam. sadece o alaycı bakışları ile "ben oyuncuyum" diyen adamın veremeyeceği duyguyu anında giçiriyor izleyiciye.

tamam kendisi son derece yakışıklı bir adam, zaten eski mankenmiş fakat kendisi gibi oyunculuğa devşirilen hiçbir muadilinde olmayan bir oyunculuk kabiliyetine sahip kendisi. ciddi anlamda çok başarılı adamın oyunculuğu..

şuan bana "travis fimmel'dan başka ragnar'ı kim oynayabilir?" deseniz, yine travis fimmel derim.
  • kendisini canli gorme sansim oldu, bacak kadar falan degil hayvan gibi bir herif, sirf omuzlari iki oda bir salon.

bu herife bacak kadar diyenlerin boyunu posunu merak ediyorum.
  • herseyi gectim cok acaip bir goz rengine sahip adam vikings dizisinde en karanlik sahnelerde bile gece far yemis davsan gibi masmavi laplacivert parlior
  • kütür kütür... (bkz: erik gibi)
  • sanki hayatı boyunca ragnar lothbrok karakterini beklemiş yetenekli aktör. o rol için şu an başkasını düşünemiyorum. diziyi tek başına sırtlıyor.
  • sizce seksi kadın nasıldır? sorusuna seksi olduğunu farketmeyen kadındır, farkedince işin büyüsü bozulur cevabını veren adam, motokrosçu.
hesabın var mı? giriş yap