• habits isimli parçayı seslendiren isveçli bir hatun şarkıcı. esas videoyu ve canlı performansı karşılaştırınca ses bakımından hiçbir fark göremediğimden kendisine daha da bir ısındım.
  • bu hatunun bu habits şarkısı yüzünden aynı dönemi tekrar yaşıyorum. gittim viski aldım (ki sevmem), gittim djarum aldım yine (ki sigara da içmem).

stay high all the time to forget that i'm missing you!
  • gerçek adı tove ebba elsa nilsson olan 1987 doğumlu isveçli kadın.
    sesi ve parçaları harika tamam, onu bunu geç de acayip güzel kadın. bayıldım.
  • habits (stay high) şarkısıyla ''ke$ha biraz daha duygusal olsaydı nasıl olabilirdi?'' sorusunu cevaplamıştır.

ortalığı yıkan popçu iskandinav kızlar kategorisine bir kişi daha eklendi. * * *
  • (bkz: love to)
  • şarkı sözlerine bakıldığında pek de ayık gezmeyen erik gibi hatun. gençliğine yazık.
  • ismini kullanarak "love to" çağrıştıran hanımkız. tipik isveçli, güzel, ses zaten stay high.
  • en güzel remix i habits şarkısının budur.
  • kendisi ile iki kelam etme şansı buldum.
    küçük hanım güzel olduğu kadar küstah değil, süper bi hatun...
    kafası bambaşka, sesi bambaşka. bir de kadın konuşurken etkiliyor arkadaş.
    far görmüş tavşan gibi arada 3 saniye falan gözüne kitleniyorsunuz. ben öyle kaldım bir süre. sonra gülerek bu duruma alıştığını söyledi.
    yani ben değil baya insan karşısında anlık kalakalıyormuş. bunu da öyle laf arasında çok önemsiz bir şeymiş gibi anlattı. bizde böyle bir hatun olsa, gözüne bakıp kitlensek. bir böbürlenir, bir kaldırır o götü arşa değer.
    neyse allah sevdiğine bağışlasın:(
  • ırkının özelliklerinden beyaz ten, masmavi gözler, kalkık ve düzgün bir burun.
    güzel dişler, mükemmel bir gülüş.
    full dublex, dolby surround ses.
    ne kadın ama.

ben etkileniyorum abi bu tarz hatunlardan.
    hani arkadaş ortamında tanışsak, evlenirim.
    semtte demlenip ağaçlı yoldan beşiktaş maçına gideriz, fena olmazdı.
hesabın var mı? giriş yap