• dünyada akp zihniyetini bundan daha iyi çok az kişi temsil edebilir. emin olun bunların hepsinin kaydı tutuluyor ve tarih bunları yazacak.
  • faşizmi geçmiştir bu. insanlık dışı hale gelmiştir polisin ve iktidarın yaptıkları. sizin ben vicdanınızı sikeyim. bu halk ödetecek bunu size. hiç merak etmeyin. korkun.
  • kalbimin dayanamadığı video.yemin ediyorum izleyemedim kapattım.bu nasıl bir insanlıktır neyin kini bu.
  • şerefsiz turnusolüdür. anlama özürlüler için:

1) can dündar'ın dahi "toma'nın önüne yatacağım" dediği bir müdahale yaşandı gezi parkı'na yönelik. o kişi de provokasyon amacıyla değil, toma ile yapılan insanlık dışı müdahaleleri engellemek için toma'nın altına yatmıştır. bu bir pasif direniş eylemidir ve rachel corrie gibi tank man gibi dünyada pek çok örneği vardır. o adamın polisin ilk önce kolundan tutup çekmeye çalışmasına direnmesinin nedeni de budur.

2) orada tekmeleyen polisin ise tek amacı zarar vermektir. o tekmesiyle direnişçinin aracı bırakmayacağını o da biliyor. bunu bile bile tekmeliyor. bu nedenle bu hareketi insanlık dışıdır.

3) buna rağmen göz göre göre direnişçiye provokatör, polise kahraman diyen de şeref yoksunudur, insanlık yoksunudur.
  • bu görüntülerden sorumlu polis teşkilatının zorunlu emekli edilmesi ya da açığa alınmasının tek kanıtıdır...başka birşey değildir..feto çürük nesil derken yanlış anlamışız polislerin neslinden bahsediyormuş meğer..
  • kanımın çekildiğini hissettim izlerken. vicdan, şeref, haysiyet.. bu kavramları sorguluyorum hala..

tanım: ödediği vergilerle maaşını temin eden vatandaşa vahşice saldıran şahıs.
  • tüm polis teşkilatının psikolojik destek alması gerektiğinin kanıtıdır.
  • insan değildir.
    hala inanmayan reziller, size top attılar vs diyen reziller izlesin bunu yaradan'a havale ediyorum sizi.
  • o insan bağırdıkça yüreğimden parçalar kopup gitti. bunu yapan insan olamaz mümkün değil.
    tanım: halkın verdiği vergilerle maaşını alan ve halka kan kusturan kişidir.
hesabın var mı? giriş yap