• acilen daha cok parca yapmasini, uretmesini istiyorum bu adamin. another love gibi, daha cok commercial sound'a yakin parcalar bile yapsin hatta, sikayet etmem. daha cok anlatsin istiyorum, korkularimizi, zayifliklarimizi, takintilarimizi, yorgunluklarimizi bir bir anlatsin. 'seni guzel bir yerlere goturmek istedim, ama hava soguk ve nereye, bilemedim. o zaman cicekler almak istedim, ama gecen baharki gibi acmamislardi. senin icin cok aglamak istedim, evet, sevmeyi ogrenmek istedim, ama gozyaslarim baska bir askta harcanmisti' desin istiyorum. boyle boyle, cogu insanin icinden gecen ama ifade edemedigi duygulari, o muhtesem sesiyle bazilarimiza sanki biz sinifta oturan kucuk cocuklariz ve o bir ogretmenmiscesine anlatsin. ben bu sarkiyi dinlerken hep boyle hissediyorum. sanki ben oturuyorum o bunlari soylerken, ve yanimda bana bunlarin neden yasandigini anlatiyor, sonunda anliyorum.

kisacasi, guzel bir adam bu.

http://youtu.be/mwpmebgc7da
  • burberry'nin 2013 bahar sezonu defilesinde çalan, çok popüler bir şarkı havasında olduğu halde başka bir yerde esamesi okunmayan another love adlı şarkının sahibi.
  • another love parçasıyla ortalığı sağlam sarsan, güçlü sesli sarışın. mutlaka bakılmalı klibine,
    http://www.youtube.com/watch?v=mwpmebgc7da
  • dünyanın en güzel love diyen insanı olabilir.

edit: ve de enough.
  • another love şarkısını ilk yazdığında bir kadın vokal düşünerek yazmış. fakat şarkıyı besteledikten sonra sözleri biraz değiştirerek vokali kendisi yapmaya karar vermiş...

iyi mi olmuş?

başına, saçma bir biçimde, onlarca defa çok yazabileceğim kadar iyi olmuş.
  • burada bu adamın sesine hayran şu kadarcık kişi bile olsak biz bize yeteriz. yalnız gün gelecek bu entryimi okuyanlar zamanında durumun bu şekilde olduğuna şaşıracaklar.
  • 27 yaş kulübüne katılarak siktir olup gitmeyeceğini umut ettiğim bir genç adam (22).
  • son model richard ashcroft
  • bazıları yaşlı doğuyor. bu çocuk da yaşlı doğmuş. yoksa o şarkıları nasıl yazar. kaç aşk eskittin de another love yazdın. mükemmel sözler, iyi müzik ve cok güzel ses.
    another love gri bir istanbul havasında dinlenebilecek en iyi şarkılardan.
  • tam bir romantik premstir.
hesabın var mı? giriş yap