• lafı uzatmadan çok net söylüyorum bu filmi yapanlar orospu çocuğudur. 8-9 yaşında izledim, travmasını 23 yaşında yeni yeni atıyorum üzerimden. gerçi bir anlamda iyi de oldu, yarattığı korkudan dolayı günde üç defa dişlerimi fırçaladım. inci gibi dişlerim var şimdi.
  • hastalarini dislerine bakmadigi ve curuk sahibi olduklari icin olduren manyak discinin hikayesinin anlatildigi film. hatirlarim adamin tekinin cenesini agzi acik tutmaya yarayan alet ile ikiye ayrimis oyle birakmisti. ondan kacan bir hanimi damarina hava enjekte ederek oldurmustu. hey allahim neler izlemisiz.
  • bir discinin psikopata bagladiginda nelere kadir oldugunu gosteren filmdir. herhalde bugune kadar izledigim filmler arasinda beni en cok korkutan filmdir.
  • kesinlikle izlenmemesi gereken korku filmi serisi.
  • iyi insan, iyi dost, iyi dm. tartismalarinizin sonunda eline bicak alma tehlikesi mevcut ama zararsiz. kendi deyimiyle motordan anlayan kisi.
  • stajer diş hekimi ünvanı ile ilk hastasını muayene etmiş ve diş taşından tiksinmiş şahıs
  • yeni bir altinci nesil yazar. meslegine mi atif yapiyor mechul $imdilik.
  • son zamanlarda delirdiği yönünde söylentiler dolaşan dişçi adayı altıncı nesil izmirli bi yazar.. gelin görün ki bu adam zaten deliydi, daha ne kadar delirebilir ki diye düşününce bi yerlere kapatılması ve hatta zincirlenip üstüne bin tane kilit atılması gerektiğini düşünmeden de edemioruz..
    hoşgelmiş gibi görünüor şimdilik.. hayırlara vesile olur inşalla..
  • sans eseri doumgunumde beni cagirma gafletinde bulunan, butun gun sinirimi stresimi cekmis geveze keyif pezevengi.. cevresindekileri de keyiflendirmeyi bilen bir keyif pezevengi bu ustelik.. hersey icin defalarca tesekkur edesi gelior insanin..
hesabın var mı? giriş yap