• bu kez arayı çok tutmadan teşrif etmişlerdir. kozmik aşk temalı yeni albüm bol bol since ı left you’u anımsatan tonlar ve yenileriyle bezeli. tek tek ele aldığınız şarkılar wildflower kadar güçlü olmasa da hissiyat olarak bütününde daha sıcak bir tonu var. melankoniyi ve dans etme isteğini aynı anda gıdıklayan bir albüm olmuş we will always love you. baştan sona bir deneyim her zamanki gibi.
  • yeni albümleriyle dönmüşler. benim de kendileri hakkında bu albüm sayesinde haberim oldu. kozmik,upbeat,bol sample'lı müzük yapıyorlar. son albümde jamie xx,blood orange,mgmt de kendilerine eşlik etmiş. gece gece kafam açıldı yahu.
  • mest oldum. ne kadar hoş bir şarkı
    running red lights
  • manics' in (bkz: so why so sad) parcasina remix yapmislar, bir daha goz doldurmuslardir.

(bkz: forever delayed remixes)
  • şimdi bunlar yeni bir albüm çıkaracaklar, tamam da, bunca beklentiden, dedikodudan, hatta gizemli mixtapelerle, başka mixtapelerdeki gizemli göz-kırpmalarla yaratılan spekülasyonlardan sonra, şöyle dandik bir albüm çıkarsalar, hem kendileri, hem bizim gibi mal mal bekleyenler, hem de müzik eleştirmenleri patlasa... gerçi eleştirenler hiçbir zaman patlamaz. ama hakikaten... bir şeyi bir yere kadar sükunetle bekleyebilir insan.
  • aslen avustralyali bi grup. 2001 yilinda ingilterede de ilgi gormesi sonucu "since i left you" single ini cikarip une kavusan pop-hip hop-soul-funk-breakbeat turlerinde muzik yapan grup. face magazininin "dunyada sadece bir album olsa bu o olurdu" yorumunu getirdigi henuz dinlemedigim ve muhtemelen dinlemiyecegim icin yorum yapamiyacagim albumu yapan topluluk.
  • yakın zamanda yeni bir albüm çıkaracaklarından bahsediliyor ama o yakın zamanın üç vakte kadar olmasından korkuyorum. gelse de dertler bitse?
  • ilk albümleri since i left you'yu 3500 adet sample kullanarak hazırlamışlar. "sample arsızı" ya da "çöpçü" diyebiliriz kendileri için.
  • sevilesi grup. that boy need therapy. gunesli gunlerde since i left you gayet guzel gider .bilmeyenlere tavsiye edilir.
hesabın var mı? giriş yap