• lisedeyken* kizlarin eteklerini havaya kaldirmak icin kulladigim, universitede ve devaminda kizlar bu hareketi kendilerinden yapmaya basladiklari icin zamanla korelip yok olan zihinsel yetenegimin bilimsel adi.
  • çok olağan bulduğum bir şüpheydi. onunla beraber beşiktaştaki çay bahçesinde oturuyorduk. dönerini yemiş, ağzının kenarındaki ketçapları peçeteyle mühim bir iş yapıyormuşcasına siliyordu.
    çok sıkıcı bir gündü. cebimden sigara paketini çıkarıp masanın üzerine koydum. içinden son sigaramı çıkarıp yaktım. ona sigara kalmamasına bozulmuştu ama umursayacak durumda değildim tabi. ama yine de dikkatini dağıtma ihtiyacı hissettim. sigara paketinin jelatinini yarıya kadar sıyırıp, yeni sönmüş kibrit ucuyla küçük bir delik açtım. paketin bandrolünü söküp, kıvırarak delikten içeri soktum ve tutuşturdum. oluşan duman nehri jelatinin içinde akıp gidiyordu. ,
    anlamsız ve bunu ilk defa gören bir çocukmuşcasına sırıtıp ona baktım.
    etkilenmemişti.
    gözlerindeki o küçümseyemeyi görebiliyordum. "abi sana bişey göstercem" dedi. kolasından çıkardığı pipeti masanın üzerine koydu ve güzel kız görmüş abaza mühendislik öğrencisi gibi bakmaya başladı pipete. " noluyo lan " dedim.
    bir süre daha anlamsızca pipet, ben ve o aramızda bakıştık. en sonunda " ehh sikerim lan" deyip elinin tersiyle pipeti masadan savurdu.
    "bi gün yapıcam lan " dedi. üstüne gitmedim. bak dedim sylar, önce şu kaşları aldır adama dön, karısızlıktan sapıttın sen iyice.
    cevap vermedi.
  • kullanımı yaygınlaştığı zaman ereksiyon problemi ortadan kalkacakmış.
  • bir çok filme konu olmuş bir efsane, lakin atlanan ufak bir nokta var... kedinize şunu sorun: "böyle bir gücüm olsa ne ilk olarak ne yapardım?" (büyük güç büyük sorumluluk getirir diyenler kaybetiler. ilk kareye geri dönün). "uçarım abi!". direk uçarım, muhtelif radarlara nokta olurum. var mı uçmak gibisi. ikincisi de; sith usulü force grip oldukça kullanışlı iken direk kalbe çalışmak iz bırakmadan mükemmel temizlik sağlar. bir de trafikte çok rahat olurdu. sol şeritte 70'le giden bir denyo mu var? huooop sağ şeride geçivermiş, bak sen. aaa o düşen fren hidroliği hortumu muydu? daha örnekleri çoğaltabiliriz, lakin uykum geldi . . .

feel the force mother fucker!
  • çok konsantre olup bir kaşığı bükmeye çalıştığımda başarılı olamadığım fakat ertesi gün diğer kaşıkların içinden bükük bir çay kaşığı çıktığı doğa ötesi olay
  • (bkz: cortexiphan)
  • normalde herkesin yaptığı eylem.

şimdi benim vücudumun her parçası ayrı bir cisim ve bu cisimler de beyin ile hareket ettiriliyor. bu enrty'yi bile bu şekilde yazıyorum.

yok demek istenen dokunmadan hareket ettirme ise ona da telekinezi diyoruz.
  • tenasül organımı erekte hale getirerek yapabildiğim atraksiyon.
  • cisimleri sadece beyin gücüyle hareket ettirme yetisi
  • arada bir denemekten zarar gelmez. belki bir update gelmistir.
hesabın var mı? giriş yap