• 1968 dogumlu spirit parcasi
    rock tarihinin en onemli kayitlarindan birinin esin kaynagi (bkz: stairway to heaven)
  • - tanışalım mı?
  • melek bi nevi, bi kısım cin çarpığı, bi nebze şeytan tüyü. böyle rahat, gamsız, geniş bi adam. gelir oraya buraya gözünün bebeği gülerekten, sessiz gider. yani sokun radyasyonlu ortama radyasyonu emer gider, koyunlar peşinden meler gider.
  • traş olurken bir anda babama inanılmaz derecede benzettiğim şahıs.
  • kadıköy anadolu geçmişinde, acun'dan sonra ikinci ve son kara lekedir.
    duruşu, konuşması, hatta konuşmaması, hepsi yalandır, dolandır. pozdur.
    tek başına bir samimiyetszizlik ülkesidir.
    sonuçta yaptığı her eylemin tek bir açıklaması vardır: hayvansı cool olmaya çalışma içgüdüsü. bu öyle bir içgüdüdür ki bu kişiye sualtında cirit oynatabilmiştir.
    yuh sana be!
  • şaka bir yana, harika bir insandır, taurus. ismini söylemek bilene güzel öyle: tauras, taurus, taurus... herkes onu karizmatik, seksi felan gibi lanse etmeye çalışsa da, o gayet müzmin bir türk-islam erkeğidir. denize slip mayoyla girdiği bile görülmemiştir.
    o toplumun ve medyanın üzerine gittiği, star etmeye çalıştığı, ikonmlaştırmak istediği biridir, ancak kendisi bir tutam tuz, bir somun ekmek banayeter diyen bir ermiştir, mübalağa etmiyorum.
    yatılı okul sıralarında da, henüz tüyü bitmemiş bir sabi iken bile ahlak yönünden çok kuvvetli bir insandı taurus. okulda mescit açılmasında ve ben dahilbir çok arkadaşımızın devamlılık göstermesinden çok samimi çabaları olmuştu.
    tek eksiği, üst dudakta ince bir bıyıtktır, o dazamanla olacaktır elbet.
    sonuç olarak taurus, geçmişin geleneğiyle geleceğin ışığını birleştirebilmiş,
    geleneğin ağırbaşlılığı ile güzel olan her şeyin özünü bizlere sunmayı başarabilmiş,
    doğruları, evet sadece doğruları bir potada eriterek, adeta kutsal bir su gibi zihinlerimize sunmuş bir kişiliktir.
    işte asıl görülmesi gereken güzellik bu içteki, o derinlerdeki güzelliktir. bugün ben bunu gördüm. o parlak kişilik, yüce insan: taurus. taurus. ismini söylemek ne de güzel taurus...
    beter olacaksın puşt!
  • nerden baksan en uyduruk nickler sıralamasında benimkiyle kapışır bu..
    lakin hissedilegelen şu ki, durduk yere göz altları morarmaz kişinin..
    davetkar bi yapısı var?!!
    gay gözükmeden bu herifi daha fazla övmek mümkün olmadığından, öpüyorum, kapatıyorum.
  • muhtemelen sozlukte yazdigi kelime ba$ina en cok mizah ureten yazar. berke baraji olayina star'da her reklam ciktiginda gulerdim bu adamin enfes yakla$imi sonrasi.
    laf ola beri gele yazmakla pek i$i yok, cephaneyi bo$a atmiyor, attigi zaman bo$ gecmiyor. sozlukte hedef mizahsa, ki bana gore oyledir, bu adam bu sozlugun en iyi sniperlarindan birisidir.
  • sözlükte en orijinal üsluba sahip mizahçılardan biri.
    "en iyisi" diyeceğim ama diğerlerine ayıp olacak. zaman zaman yarar, zaman zaman rendeler beni entryleri.
    en son berke barajında boğulmuştum (bkz: #643430)...

ayrıca boğa burcu türkiye temsilcilisidir.
    ama kırmızı görünce sakinleşir (bunu götümden salladım, inanmayın sakın!)...
  • ortamlarda nicklerle dedgil de isimlerle anildigimizda birbirimize karistirildigimiz kisi. isimlerimiz ayni galiba.
    ayrica bir sekilde bir yerlerde karsima cikiyor sonra kayboluyor, seraphim gibi biri.
hesabın var mı? giriş yap