• mehmet ali erbil'in 2.sayfa programına katildiği gün, selçuk yöntem'le beraber her gün ziyaretine geldiğini gözleri dolarak anlatmıştı. yüzde 5 yaşama şansı varken hem de.

şimdiyse mehmet ali erbil iyi , tarık ünlüoğlu'nun mezarını ziyaret edecek. cenazesine gidecek belki de...

çok acı bir dönem olmalı, elli yıllık dostlar için. ailesine allah sabır versin, arkadaşlarına da ...
  • şimdi cenaze merasimi var, hayat eşi gülenay hanım'i sakinlestirmeye çalışan selçuk yöntem var, arkada melek baykal ağlamaktan konuşamadı. mehmet aslantuğ ve eşi arzum ağlıyor, ata demirer taziyeye geldi ve sarilmaktan başka bir sey yapamadi ve daha yüzünü görmeyi çok aşina olduğumuz bir çok sanatcı hüngür hüngür ağlıyor ve diyorsun ki insanin kendini sevdirmesi televizyondan bile olabiliyormus demek ki.
    yillar evvel mehmet aslantug'un teknesinde kos adasina giderken "yav sen kaptan sayilirsin bizi evlendir" diyorlar ve sembolik olarak evleniyorlar. sonra çok sonra bir alim satim işinde görevli " siz kari koca degilsiniz" diyor ve o zaman fark ediyorlar evli olmadıklarını ki daha sonrasinda da evleniyorlar, selçuk yöntem de şahit olmuş.
    bu insanlar 17 yaşından beri ayni sıralardan geçmiş insanlar ve dostluk karinesini yazip bitirmisler ama işin ilginç tarafı bu adami biz de sevdik.
    ıyilik yön degistirmez, kişiden kişiye degismez bir özellik demek ki, hani diyoruz ya kime gore neye göre hah iste bir insan hic tanımadığı kisiler tatafindan bile boyle üzüntülü bir sekilde son yolcuğuna uğurlaniyorsa allah huzur icinde yanina alsin demek belki de biz ölümlulerin en icten diyebileceğimiz tek temenni.
  • 61 yaşında hakk' ın rahmetine kavuşmuş büyük oyuncu. insanlar "testere necmi" ile bilseler de aslında o, çok önemli tiyatro ve sinema oyuncusuydu. allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
  • benim annem bir melek te oynadığı rol ile kurtlar vadisindeki testere necminin ne kadar farklı karakter ve özelliklere sahip olsa da ikisini de dört dörtlük oynayarak büyük bir oyuncu olduğunu göstermiştir.
  • doğruysa eğer çok erken vefat etmiş oyuncudur.

her rolün altından kalkacak yetenekte oyunculuğa sahipti. acımasız mafya da olabilir, mazbut aile babası da. ayrıca çok da karizmatik bir sese sahipti.

allah rahmet eylesin.
  • hayatını kaybetmiş. iyi bir oyuncuydu.
  • kurtlar vadisinin testere necmisi.

vefat etmiş.allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
  • ulan ah be ahh..

çok güzel adamdı ya. yapma be. allah rahmet eylesin. benim annem bir melek cavit ve testere olarak zihnimde hep kalacaksın usta.
  • testere necmi ve cahit turuncu gibi birbiriyle alakasız iki rolü çok iyi oynayan oyuncu.
    aslında oyuncu her rolü oynar. ama tarık ünlüoğlu'nun başarısı seyircinin bu durumu hiç yadırgamamasıdır. genelde sert rolden daha komik bir role geçen oyuncular, seyirci tarafından yadırganır, olmamış denir. ancak bu rollerde ünlüoğlu gayet başarılı.
  • allah rahmet eylesin. bir sürü karaktere hayat vermistir ama benim icin kendisi edremit beydir.

(bkz: eyvah eyvah)
hesabın var mı? giriş yap