• namussuz, şerefsiz, haysiyetsiz insan sürüsüdür. ulan bu kadar danışıklı dövüş olabilir mi, nereden buldun o kadar molotofu, havai fişeği. hepsi tezgahlanmış, aman kıralım desteği, insnalar çocuklarını meydandan çeksinler diye.
  • 30-35 yaş üzeri, çok amaçlı gaz maskesi kullanan, kalın giyinmiş tipler.
    bana bunlar gezi direnişçisidir diyecek olanın ağzını kırarım.

edit: birinin yüzü kameralara yansıdı. yakında bunların kimlerin köpeği olduğu anlaşılır.
  • ellerinde parti bayrağı bulunan grup.. şahsen ben elinde parti bayrağıyla molotof atan bir grup hayatım boyunca görmedim..
  • hepsinin kafasında aynı model kask (renkleri farklı) , aynı model gaz maskesi ve ellerinde molotof kokteyli olan grup..

kaç paraya satılıksınız , kaç para aldınız?

ananızın , babanızın , çoluğunuzun çocuğunuzun yüzüne nasıl bakacaksınız?

kaç para aldıysanız söyleyin , iki katını verelim , siktirin gidin..
  • pintinin onde gidenidirler. koymus sisenin dibine 2 parmak benzin, daha molotof havadayken sonuyor. yanan zippo atsan daha tehlikeli.
    bi de bu arkadaslar polis tarafindan tanidik galiba. 2 tane toma yeter diyip baska destek gondermediler ustlerine.
  • yanlış görmediysem tek tip gaz maskesi kullanmaktadırlar.
  • fotolari cekileseciler.
  • --- spoiler ---

molotofçu : nasıl atayim abi ?
    polis : haberimiz yokmuş gibi at panpa.

--- spoiler ---
  • vali mutlu, "elinde telsiz ve silahla polis olduğu algısı yaratmaya çalışan eylemciler vardı" dedi.
    arkadaş şu açıklama bile yeter bence molotof atanların sivil polis olduğunu göstermeye
  • truva yapmış ne idüğü belirsizdirler.
hesabın var mı? giriş yap