• başörtüsü takmayıp aynı eyleme katılan kızdan farkı olmayan kızdır. duyarlıdır birçokları gibi vicdanını örtmemiştir.
  • kıyafetini önemseyip konuşanlardan farklı olarak zekaya, muhakeme yetisine ve vicdana sahiptir!
  • sığ düşüncelilere dert olan kadındır. türban takan her insanı örümcek kafalı olarak görmek zorunda değilsiniz. "solcuyum diyen adam namaz kılar mı?" sorusuyla aynı vizyonsuzluğa sahip kanıdır ayrıca. genellemeler... genellemeler.
  • türban takıyor diye garipsenmesini anlamadım ve anlayamam da.türbanlı bir insan duyarlı olamaz mı.her türbanlı tayyipçi midir ? takdir ettim kızı helal olsun.kalkmış gelmiş bu dar zihniyetli insanların kapalı olmasını yadırgayacaklarını bile bile,aldırış etmemiş.zihni açık fikri açık
  • muhtemelen insan olmayan hayvanların dilinden düşmez...güzel insandır!
  • aklı başında bir kızdır. aklı başında olmayanlara karşı itirazı vardır herhal...
  • doğayı korumak isteyen ve inancının allah ile kendi arasında olduğunun bilincinde olan kişidir.

kimseye yaranmak için orada olduğunu sanmıyorum ayrıca... tabii her yaptığını birilerine yaranmak için yapanların anlam verememesi doğaldır...

edith: ekleme ve kaçak kat
  • yavşaklara yine dert olmuş herhangi bir vatansever kızdır.ulan dingil, senin zihniyetine sokayım ben.sanki chp mitingine gitmiş kız.ağacı koruyor lan, canlıyı koruyor embesil.
  • antikapitalist müslümandır. sırf armine veya vakko eşarp alacak diye oksijenini feda etmez. dini imanı para değildir.
  • kimseye yaranmaya çalışmamaktadır.
    kendisi zaten kardeşlerinin yanındadır.
    inancı, başörtüsünü, mütedeyyinliği tekeline alan iktidara nanik yapmaktadır.
    hiç bir şey hiç kimsenin tekelinde değil.
    putperest,mecusi,inançsız, müslüman,hıristiyan, budist, ne varsa, kim varsa biz önce insanız.
    insanlığın getirdiği kardeşlik dinlerin şemsiyelerinden, ırkların şemsiyelerinden daha kapsayıcıdır.

ayrıca; her mütedeyyin insanı ''the others'' sanmayınız.
hesabın var mı? giriş yap