• yeni bir reklam ajansıyla mı anlaştılar nedir, gördüğüm son üç sloganları şu şekilde: "zamanı gösterip vermeyen saat", "t-box'tan noel babayı alın", "altına girmeyen kalmadı." ananızı sikti orospu çocukları tadında bir şeyler bekliyorum kendilerinden bir sonraki reklamları için.
  • efendim, prezervatif paketinin içinde, erekte olmamış penise prezervatif takmak zor olur diye, çıplak kadın resmi koymuş bi markadır fakat, şöyle bir soruyu getirmektedir akla; iyi de, prezervatif kullanılacak bir durum varsa, çıplak kadın resmine ne gerek var yahu, hani gerçeği tam yanıbaşındayken?!
  • çok eğlenceli 2 sn süren reklamları olan marka. reklamlarda geçen sözler şöyle:

mmm t-box
    uuu t-box
    vuu t-box
    ups t-box
    şlak t-box
    aaa t-box
    foşş t-box
    tıss t-box
    ooo t-box
    çüş t-box
    oha t-box

evet işim gücüm yok.
  • kıyafetlerini bakıp gerçekten aralarında beğendiğim bir çok ürünü bulduğum marka...

tişörtlerine kesinlikle bakılmalı.. uygun fiyatta olmalarına rağmen bir de kaliteli...

mağaza oldukça ferah. tepenizde tezgahtar takılmıyor.

bir de değişik teknolojik bir çalışma sunmuşlar. aynanın önüne geçtiğinizde kıyafetler giymenizin ardından fotoğraflarını çekip arkadaşınıza gönderebiliyormuşsunuz.

bir sorun olduğu için çalışmıyordu biz ordayken, ama gelecek sefer gidersem kesinlikle uğrayacağım mağaza...

t box yenilenmiş... bambaşka birşey olmuş. ekipteki beyin canavarlarının başarısı bu olsa gerek...

mağaza, yeni açılmış avm sapphire'de yerini almış

edit: zamanın ötesine gitmesine anlam veremedim. herhalde mağazanın yeni halini görmemişler... bildiğin giyim mağazası olmuş.

bilmeyenlerin garip ruh haline veriyorum bu durumu.
  • beni en nihayetinde evlat katili yapacak firma.

ben ütüye alıştırmaya çalıştıkça bunların ürettiği kırış buruş şeyler yüzünden iyice ütüden uzaklaştı mevzu. iyilik yapayım diye ütüleyince de laf işitiyorum üstelik.
  • bunlar şimdi masanın kenarına falan asarak çantanı sallandırabileceğin birşey yapmışlar. adına bakmaya üşeniyorum şimdi, metal bir zamazingo işte. fiyatı da 10 gibi birşey. katalog da görüp buna da verilmez ki 10 tl diye düşündüm ilk, sonra taksimdeki dükkanlarında dişe dokunur birşey göremeyince lütfedip aldım. hay aklımı seveyim. hayat kurtarıyor. işyerinde çantanı hangi çekmeceye sokuşturayım derdi yok. yemeğe bir yere gittin, tak takıştır. hatta geçen konuşmaya çağırdılar, dinlemediler pek gerçi o ayrı, orada bile kullandım.
    penyeleri falan o kadar iyi değil, sadece ilk kutusundan çıkarırken o pres halin açılını izlemek zevk veriyor, o da bir kerelik birşey. yine de özet olarak başarılı bir çalışma, bu kadar orijinal bi fikir nasıl ilk bizden çıkıyor, inanasım gelmiyor.
  • her gune farkli renk don uygulamasiyla tum kadinlara ayni gun ayni renk don giydirmeyi amaclayan sapik fraksiyonun ellerinden cikma urun.
  • yeni modeli çıkıyormuş muhafazakar kesimi hedefleyen, "t-ürban" deyu...
  • 2 saniyelik "uuu beybi" reklamları için. ben son ikiye bayıldım şahsen.
    http://www.vimeo.com/12198410
  • çakmakları 'sıkıştırılmış ejderha nefesi' adı altında satan marka.
hesabın var mı? giriş yap