• "17 ekim çarşamba gününden itibaren, hafta içi her gün saat 15:00'te süper fm'de arka arkaya çalacak 3 şarkı, 300 tl'lik market alışverişi kazandırıyor. tek yapmanız gereken bu 3 şarkıyı dikkatlice dinleyip, süper fm'i aramak!
    3 şarkı bitiminde süper fm’i 0(212) 368 62 12 numaralı telefondan arayıp, çalan şarkı isimlerini sırasıyla doğru olarak söyleyen ilk dinleyici, 300 tl’lik market alışveriş çekinin sahibi oluyor."

şöyle bir kampanya yapmışlar ancak ben samimiyetlerinden şüpheliyim.
    saat üçten itibaren 3 farklı hattan arama yapıyoruz işyerimizde sürekli meşgul çalıyor. buna rağmen ödülü şarkı bittiği anda teslim ettiklerini söylüyorlar. sürekli meşgul bir hattan bir dinleyici bağlayıp ödülü verebilirsiniz bunu anlarım ancak kampanya metininde 3 şarkı bitiminde arayın yazıyor. şarkı bittiğinde siz ödülü vermiş oluyorsunuz. hangi nano saniyede kazananı belirlediniz.

yaptığınız şey alenen haksızlıktır.

böyle bir kampanya yapıp kampanya metinine "3 şarkı bitiminde" diye özellikle bir cümle ekliyorsanız şarkı bitene kadar kapalı tutarsınız hattı sonra da kazanan kişiyi canlı yayına alırsınız olur biter. şu anki haliyle şarkı henüz tamamlanmadan birilerinin cevabını kabul ettiğiniz anlaşılıyor. bu da alenen kendi kampanya tanıtımınızla çelişen bir hareket.

cevap hakkı da veriyorum size buyrun,
    verdiğim mail adresinden bana ulaşabilir bu metini değiştirtebilirsiniz;
    limonkimyonzorro@gmail.com
  • bunu alan bunu da aldı:
    (bkz: metro fm)
  • playlistine sokayım azıcık şarkı koysunlar şuna. gına geldi amına koyayım.
    çalan şarkılar şunlar:
    altay - bi şey söyle
    ziynet sali - bugün adım leyla
    ayşe hatun önal - güm güm
    altay - bi şey söyle
    ziynet sali - bugün adım leyla
    ayşe hatun önal - güm güm
  • jingle'ını nezih ünen - yasak elma / haremde dans'tan alan radyo kanalı.
  • bugün youtube'da bulduğum ve insanda 90'lara dönme isteği uyandıran yayınlara ev sahipliği yapan radyo istasyonu. elemanın biri eklemiş, çok da iyi etmiş.

arka arkaya çalan şarkıların birbirinden güzel olduğu ve günümüz radyolarında rastlayamayacağımız türden bir akış söz konusu. mektuplar okunuyor, ibrahim tatlıses'in reyting rekorları kıran dizisinden, hülya avşar'ın yeni dizisinden filan bahsediliyor. candan erçetin'e iyi bir çıkış yaptı diyorlar. şu anda kadın diva. yaşlanmışız haberimiz yok.

http://www.youtube.com/…obadx/search?query=süper fm
  • 90'lardaki dj kadrosu;
    gökhan,esra,yeşim,tolga,şeyda,hop dedik ayhan,burçin,meltem,kerem,erkan....vs oluşmaktaydı
  • sınıf , taksi , sahil temalı reklamlarını çok başarılı bulduğum radyo.
  • yeni dönmeye başlamış reklamlarını başarılı bulduğum radyo. hatta sadece radyo reklamı bile olması yeterli. artması dileğiyle.
  • kimi şahısların periodik olarak freakansını bağırmak suretiyle ("90 8 çabuuuk", "allaaaa 90.8") beni rahat rahat oturduğum mekanımdan radyoya yöneltmek, nadide bacaklarımı yormak amaçlı çabalarının başaktörü, elebaşısı.
  • neden bilmiyorum ama trakyada en fazla dinlenen radyo kanali. belki genc partinin trakyada cok oy almasinin bir sebebide budur.
hesabın var mı? giriş yap