• -aaaauuuuuuuuuuuuuuuu
    -şu andan itibaren ocak dışındasın
    -kaldı mı dohuz..

http://alkislarlayasiyorum.com/…liyi-gorunce-ulumak *
  • (bkz: yalnız kurt)
  • devamı: survivor adasından elendin. yolun açık olsun. on kişiydiniz, kaldı mı dohuz.
  • adeta bir 'istiklal marşı okunmadan önce kalabalığın içinden seçtiği öğrenciye olduğu yerden bağıran müdür', adeta bir 'madonnayı aforoz eden papa' cümlesi... geriliyorum mütemadiyen!
  • yıllardır kurmak için fırsat kolladığım cümle. bir türlü karşıma birini ocak dışı edebileceğim bir durum çıkmıyor çıldıracağım! ölmeden bu hazzı yaşamak istiyorum sevgili okurlar.
  • servise hazır hale gelmiş ülkücüye yönelik devlet bahçeli beyanı. artık gönül rahatlığıyla etrafta at koşturabilir, kımızını yudumlayıp gomunist pataklayabilir. pişmiştir iyicene.
  • ayrılmak amacıyla sevgiliye söylendiğinde ters tepen, ilişkinize yeni bir heyecan katan, kopartan cümle. detoks etkisi yaptı lan!

not: evet, ben bunu yaptım!
  • moralim ne kadar bozuk olursa olsun bu cümleyi gördüğüm veya duyduğum an yüzümde bir tebessüm beliriyor. sözlükte şimdeye kadar baymayan tek bknz bana göre ve her gördüğüm yerde elim hemen şukelaya uzanıyor. iyiki varsın reis.
  • - o (bilmemneyapan ?) arkadaş gelsin (bakayım ?)
    +
    - ayıp değil mi bu yaptığın, dağda (ahırda ?) mı yaşıyorsunuz ? böyle bilmemne yapıp bilmemnaapmak...
    + özür dilerim..
    - ...ne manası var bunların ? isminiz nedir sizin ?
    + veysel ismim.
    - veysel bey şu andan itibaren ocak dışındasın
    * kovuldu(m) mu ?
    - evet.
hesabın var mı? giriş yap