• her ikili mücadele sonrası görüntü olarak ba$kasının evinde sevi$ip camdan atlayan delikanlılara benzeyen topcu. sac ba$ dagılmı$, forma falan cıkmı$..
    bi de her topu uzakla$tırma sonrası hamza yerlikaya gibi ters kündeye atıyo kendisini, guzel görüntüler tabi bunlar.
  • trt spor'da yayınlanan davor suker röportajında da $uker'in tercümanlığını yapmıştır. oha.
  • çok saf ve çok temiz bir hali vardı hep tomas'ın.

hem fenerbahçe hem de galatasaray taraftarlarının sevdiği topçu azdır ve tomas da onlardan biridir.
  • an itibariyle ligtv'de bir programda mukemmel bir turkceyle konusan adam. dumur mode on.
  • her yaptıgı faul ya da hatalı hareket sonrası gözlerini büyütüp büyütüp kendisine nefes alma zorlugu ya$atan futbolcu. bi gun top ıslakaladı diye son nefesini verecek korkusu var bende.
    hele o hamza yerlikaya kündeleri yok mu..
  • 2006'daki efsane şampiyonlukta galatasaray tarihinin song ile birlikte en başarılı tandemlerindem birini oluşturarak 83 puanla şampiyon olunmasında büyük katkı sağlamış eski futbolcu.
  • bir dönem rigobert song ile iyi bir ikili olan ve galatasaray'ın kupa ile lig şampiyonluğunda ciddi pay sahibi olan başarılı defans oyuncusu.

yalnız, kimse hatırlamıyor olamaz, bir dönem her konyaspor maçında kendi kalesine gol atardı da dönemin teknik direktörü (yamulmuyorsam) bülent korkmaz bir konya maçı öncesi "aman tomas'a dikkat" demişti. işin komiği, o maçta da kendi kalesine gol atmıştı...
  • bugün sabah havaalanında gördüm. yanında menajeri olduğunu düşündüğüm bir adamla konuşuyordu.

fotoğrafı da bu.

http://img228.imageshack.us/…/4139/fotoraf0105l.jpg

sabahın beş buçuğunda elinde çayı, fotomaçı ve baklava desenli çorabıyla bizden biri olmuş. iyi de türkçe biliyor. bunları bilmiyordum bak! daha bir sevdim lan adamı.

yalnız izmir'e hiç gelmemiş sanırım. yanındaki adam "istanbul'dan iyi, mükemmel bir kent" diyince pek memnun oldu.

(bkz: ekşi sözlük spor servisi)
  • çaykur rizespor'da okan buruk'un yardımcılığını yapan antrenör.
  • telegol'ün stad bağlantısında 28 kasım 2010 galatasaray beşiktaş maçı sorulduğunda; ''kaybettik'', ''başlarda iyi oynadık'' şeklinde konuşarak ''galatasaraylı''* olduğunu belirtmeye çalışan eski futbolcu*.
hesabın var mı? giriş yap