• yaş kaç olursa olsun, ilk defa duyulan ya da görülen bir duruma şaşırıp, sağlam bir hassiktir çekilen şeylerdir. bazen de basiretsizliğinizin geldiği son noktada ağız dolusu küfür patlattıran şeylerdir.

sabah sabah sinirli yola çıkmayacaksın.
    hadi çıktın. yağmurlu havada duramayacağın mesafeye ulaşana kadar arabanla hız yapmayacaksın.
    hadi yaptın. kaza tutanağın var mı yok mu araştırmadan. öndeki adama artistlik yapmayacaksın.
    hadi diyelim onu da yaptın. arada götünü kaldırıp, kasko ne zaman bitiyor diye ruhsatına bakacaksın.
    velhasıl aracının kaskosu olup olmadığını bilmeden sikko şeylere sinirlenmeyeceksin.

ha! bir de, son olarak.

bir kombinin devir daim motoru 400 lira olur mu lan? e yuh amk.
  • sabah metrobüse binerken çok sakin ol... çok sakin ol... yoksa bir gün katil olacaksın!
  • karşıdan karşıya yüzünün yarısı kapşon içindeyken geçmen, sürücülerin daha dikkatli olması gerektiği anlamına gelmez, ısrar etme gelmeezz!
  • arada bir alttan almak iyidir. haklı da olsan... ama arada bir...
  • "alkol bütün kötülüklerin anasını sikeyim.."
  • (bkz: batak)
  • ben de birilerine zamanında bana davranıldığı kadar kırıcı ve umursamaz davranabiliyormuşum.
    ama yapmak zorundaydım, iyilik olsun diye yaptım hatta diyerek kendimi rahatlatıyorum. neyse eksi itirafa bağlamadan konuyu kapatıyorum.
  • sanssiz oldugunu biliyorsan risk almayacaksin.
hesabın var mı? giriş yap