• geçenlerde reklamında oynadığım marka. benim gibi yakışıklı adama süt güğümü taşıttı herifler.
  • sonunda kadınları da mest eden bir reklam yapması nedeniyle takdir ettiğim şirkettir. efendim, baştan sona ağzım açık ayran budalası gibi izlemekteyim ama bunun sebebi, erkekleri izleyip ağzımın suyu akmasından değil. her daim erkeklere yönelik yapılan reklamlara, bize hitap eden bir çerçeveden bakmam nedeniyle böyle ayran budalası gibi izlemekteyim.
    takdir ettik.
    teşekkürler şölen.

editim ezelden gönlümde karıncalar : fırından tepsiyi çıkaran delikanlı favorimdir. kendilerine selam arz ederim.
  • reklamlarında oynamaktan büyük keyif duydum.
  • ayrıca avradınızı seveyim, böyle fit adamları koyuorsunuz reklama, yaptığınız kurabiyenin 100 gramında 500 kalori var.. amerikanın enflasyonunu para basarak dışarı ihraç etmesi gibi, kurabiye yaparak, kendi kalorinizi dışarıya mı ihraç ediyorsunuz? ama işte arkadaş kendi kendinizi yakıyorsunuz.. insanlar sizin biscolatanizi yiyip şişmanlayacak siz de kizlardan "ya çok yakisiklisin, bi zaten 11 kişi böylesiniz geri kalan herkes gobekli.. o yüzden çok kiz vardir etrafinda seninle hayatta olmaz, üzersin sen beni" tepkisinden başka bir şey alamayacaksınız.. yanlış yoldasınız.. ya üstünüze bir şey giyin, ya da kalorisini düşürün o biskuvinin..
  • bir bisküvi markası. onu benzerlerinden ayıran ise reklamı. bu reklamdakiler erkekse, bizim her gün sağda solda, yolda, okulda, sokakta görüğümüz cinsin adı zurna olmalı.

o değil de, yıllardır aramızda konuşur dururuz, bütün reklamlar, klipler, bütün televizyon camiası çıplak çıplak hatunların üzerine kurulmuş diye. nereye zaplasan üç beş tane cıbıl cıbıl abla. birisi sesimizi duymuş olacak ki, böyle bir reklam filmi lütfetmişler bize. teşekkürler ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
  • birincisi bu bisküvi çok güzel. ama reklamı izlemeden bu yorumu yapmak çok büyük sıkıntı olabiliyor. yaptım, oldu.
    *
    bir kız arkadaşım twitter'da "biscolata ne yaptın sen yaa" yazdıktan sonra, ben de aynı gün içinde yemiş olmamın verdiği gazla "çok güzel dmi??" diye mentionladım*. sonra sekmelerim arasından sıra sözlüğe geldi. sol tarafta şölen biscolata starz reklamı başlığını gördüm. o anda bir şeylerin ters gittiğini hissettim. başlığı açınca da acı gerçekle karşılaştım..

(bkz: yaran olaylar)
  • yumurta gibi çocuklarla süslenmiş reklamını ilk birkaç izleyişimde 'of yarabbim ilik gibi' diyip ıslık çaldık evdeki tüm kızlarla birlikte ama sonra geçen tek başıma izledim, midem bulandı yaa. tişört filan yok üstlerinde terli terli hamur yoğuruyorlar, hijyen sıfır. hemen sağlık bakanlığını aradım, bu ne ya kaldırılsın bu reklam hem örf ve adetlerimizie de hitap etmiyor dedim.

üzgünüm leyla
  • yeminler olsun ki taze ekmek almak için fırına gitmeyen ben, şu şartlar altında çikolata almak için imalathaneye giderim. giderim ve dönmem! kakao ağacında süne olurum, dana südünde bakteri olurum, hamurun tahılında b12 olurum yine de dönmem.

bakın bunlar bilinçaltına süpürülen çok önemli mesajlar şölen yetkilileri. böyle bir reklama karşılık o ürünü alıp ağzıma attığımda köy bakkalında satılan iğrenç pralinli, damağa yapışan yağlı bir tat alırsam reklamda oynayan bütün emekçilerinizi cezalandırmak sorunda kalırım. amacınıza ulaştınız mı? ulaştınız. çünkü kadınlar o çikolataları yerrrr efendiler yerrrr.

bir de burdan bi şey merak etmek istiyorum : sen mutfaktaki eleman! gerçekten hamur yoğuruyorsun aslında di mi?
  • bana geçen ay carlos martin imzalı biscolata önlüğü kazandırdığını söyleyen püsküüt. yollamadılar orası ayrı tabi. yalancılar. bari carlos'u yollasalardı..

edit: geldi valla imzasının yanına da beso! yazmış canım benim çeyizime koydum :p
  • son reklamıyla ilgili:

"kadınlar için satisfaction klibi gibi reklam yapmışlar lan!"

reklamı geçtim de güzel pisküvi hakkaten.
hesabın var mı? giriş yap