• bilet kalmadi, satildi bitti demek bir yandan da.
  • (bkz: taze bitti)
  • izmir mavibahçe'de avm'lerin üst katında kolonlar arasında bir oluşum. konser mekanı, performance hall. güncel bira fiyatı 90 liras. ses sistemi idare eder.
  • ben bunu bir türkün kullandığını gördüm. kapalı gişe demek varken bu gerçekten zorlama olmuş.
  • dün akşam şok oldum iki biraya 180 tiel verince. abv sizin diye başlığa geldim ama marttan beri öyle sanıyorum, üstteki yazar arkadaşım yazdığına göre. yani gerçekten bravo, hepimizi iyi silkeliyolar. böyle kerizliğimize böyle mekan.

hiçbir avrupalı bulamazsın bir biraya 3eyrodan fazla versin. olay o parayı ödeyebilmek, paranın olup olmaması değil ama orta doğu bataklığı kafası böyle demek ki.
    pandemide kapanacaklar diye üzüldüğüm bu kafadaki tüm restauranlara, konser mekanlarına, pub ve cafelere abv diyorum.
  • 2001'de ergen bir bebeyken antisilence , the climb , 100 derece ve falldown gruplarını izlediğim konser yeri.
  • mavi bahçe avm'nin en üst katında olan konser alanı.içerisi sıcak olması dışında beğendim.konser saati 9 diyorsa bilinki 10 da başlayacaktır.fazla acele etmeyin.18 yaş altı almıyorlar haberiniz olsun
  • vakt-i zamanında jack'i bozuk olmasına rağmen full makyaj ve kostüm sahnede yerini alan ve grubun diğer üyelerinden bile daha fazla havaya giren bir moribund oblivion (isme bak hizaya gel) basçısını, söz konusu grubun sahne arkası hazırlık provalarını, "ağabey şu bilekliği bi takabilecen mi?", "olm siyah guajı versene" tadındaki muhabbetlerini izleme fırsatını bulmuş olduğumuz pavyondan bozma konser salonu, ki çıkıp sağa döndüğünüzde pera palas'ı göreceksiniz, beğeneceksiniz.

olur da yolunuz düşer, konser izleyecek olursanız badcat içmeden çıkmayın, şu an itibariyle şişesindeki kötü kedi şerafettin (veya kuzeni) bana fena halde aziz kedi'yi çağrıştırdı ise de, aslen kendisi son derece terbiyeli bir insandır*.
  • ayrıca radical noise'un son iki istanbul konserine (sallamıyorum değil mi) birer hafta ara ile ev sahipliği yapmış, ortamı ile bizi neşeye boğmuştur. ben burada "uçuyorum" hissi verebilmek için pantalonunu indirip yere oturan, akabinde sahneye saldırıp davulcuyu kendi bagetleriyle döven bir kız görmüştüm. televizyonda program yapan ve iki adet koldan ibaret olan cef (cef di mi bu yarma insanın ismi?) de burada konserlere designer hard-core kıyafetleri ile teşrif etmektedir, böyle de fantastik bir mekandır sold out ve yazık ki yaş ortalaması 15'in üzerine çıkamamaktadır.
  • tepebaşı'nda bulunan konser mekanı
    eski kazablanka
hesabın var mı? giriş yap