• hyundai nin entegre üreticisi yan kuruluşu.

piyasanın en kalitelilerdendir oem satışı pek yaygın değildir genelde başta hp olmak üzere markalı bilgisayarların ve notebook ların içinden ram leri çıkar , kullandığınız ekran kartı , anakart vb. birçok üründe chipleri vardır.
  • zamanında hyundai’nin kurduğu, sonrasında sk grubuna sattığı kore merkezli bir yarı iletken üreticisi. kurumun sahibi olan sk grubunun ayrıca ülkemizde (bkz: n11.com) ortaklığı bulunmaktadır
  • koreli yari iletken ureticisi. masaustu ve notebook sistemler icin bellek modulleri, flash cardlar ve ozellikle ekran karti bellekleri uretimine yonelmi$ bir firma.

samsung ile birlikte gunumuzun ekran kartlari belleklerinde sikca kar$imiza cikar.

http://www.hynix.com/
  • twinmos ve ocz nin belleklerinden daha iyi overclock olduğunu gördüm ben bu firmanın ürettiği ramin.
  • toshiba notebook'larda sıkça kullanılan bellek markalarından biridir, samsung ve kingston'dan aşağı bir performans verdiği söylenemez.
  • ram'leri çok kalitelidir.
  • hp all in one bilgisayarımda bulunan bir modeli ile tanıdım bu markayı. çok anlamam böyle işlerden, lakin bilgisayarımın yavaşlığı format atmama rağmen gitmeyince 4 gb olan ram kapasitesini artırmayı düşündüm. bilgisayarın içini açtığımda ram’in hynix olduğunu gördüm. modeli ise: 4gb 2r*8 10600s 9-11 f3 modeli.

pc’nin işinde bu aletten 1 tane var. şimdi ben bunun yanına ne alabilirim? mesela 12800s 11-13 f3 vs türevi olur mu? yoksa direk bunu söküp 2 tane herhangi ram takabilir miyim? takılırsa ne takılır? vs gibi sorularla başbaşa kaldım gece gece.
    yeşillendirecek bilgili birini bekliyorum.
  • apple m1 işlemcili pclerdeki ramleri de üretmektedir.
  • ekran kartları için hafıza da üreten firma. ama son dönemde tedarik sıkıntıları yaşamakta ve firmalara ürün yetiştirememektedir.
  • hp pavilion g6 bilgisayarımda gördüğüm ram markası.
hesabın var mı? giriş yap