• senin ağzını yerim ben adlı hafif erotik şarkısı büyük başarı elde edince, bir sonraki albümünde erotizmi bir level yükseltip kulağımdan öp beni adlı eseri piyasaya sürdü. fakat bu şarkısı beklenen patlamayı gerçekleştiremedi. iyi ki de gerçekleştiremedi, bir sonraki şarkıda sıra taşaklara gelebilirdi, direkten döndük.
  • cikis yaptigi donem ve akabinde muhafazakar turk kizlarinin biricik aski olmayi basarmis sonrasinda abazaligina gem vuramayip:
    yatiya geldim yatiya
    evinize yatiya
    annen baban gelirse
    cikacagim catiya
    tadinda sarkilarla gercek yuzunu ortaya vurmus sarkici.
  • ilk aldığım kasetin sahibi. allahım bunu yazarken çok utanıyorum ama kapına kırmızı bir gül bıraktım albümünü ezzbere biliyorum. yahu bi insan nasıl sinan özen hayranı olur on yaşında..uykum kaçtı bak şimdi.
  • sigaramın dumanı sen, şimdi yoksun, kapına kırmızı bir gül bıraktım, senin uğruna, çıldıracağım, kartanesi, hazalım, çaresizim, seviyorum, ağlayamadım, aşık olmak istiyorum, biri olmalı, hani, seni unutamadım, dertli ud ve son mektup. bunları bir dinleyin sonrasında konuşalım :)

edit: sevgili lmss'nin hatırlatması ile bir de 'sana merhaba demek ayrılıkmış meğer' dinlenmeli...
  • ideal türk genci seçildikten sonra, "sanat çizgimde ufak bir sapma bile olmadı, gençlere örnek bir sanatçıyım" açıklamasını yapmıştı.

hakikaten de, sanat çizgisinde gerçekten ufak bir sapma bile olmamıştı. yıllar önce ezanlar bizim için okunuyor sevgilim dediği sevgilisine yıllar sonra "kulağımdan öp beni, gıdıklanayım" diye seslenecekti.

- kulağımdan öp beni, aşkım.
    + ezan okunuyor, günah.
    - ezanlar bizim için okunuyor sevgilim.
    + ?!?!?!?
    - sen boşver, kulağımı öp! kulak!
  • ben ölmediğim sürece hep bir hatırlayanı olacak.

gittiğimiz yerlere ben yine gidiyorum
    olur da gelirsin ya
    ben hep orada bekliyorum

büyüksün sinan abi.
  • efendiler,

bilindiği üzere sinan özen, geçtiğimiz günlerde, değerli emniyet genel müdürlüğü ve en az onlar kadar değerli aileden sorumlu devlet bakanlığı tarafından iki yılda tamamlanan bir araştırmanın sonucunda "ideal türk genci" seçildi. helal olsun, vatana da millete de şimdiden hayırlı olsun...

ödülü büyük bir alçakgönüllükle kabul eden sinan özen, ödül alma sebebini de şöyle anlattı: "bu ödül bana gençlere örnek olduğum için verildi. alkol, içki, sigara ve uyuşturucu bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklarım yok. ayrıca özel hayatıma çok özenliyim. sanat çizgimde büyük sapmalar olmadı..." ha bir de arada şunu da ekliyor "burada kimseyi suçlamak istemem ama sanat dünyasında dürüst olmak ve ayakta kalmak o kadar kolay değil"...
    ...yuhannesburg!
  • yaşlanmayan şarkıcı. küçüktüm, minimal dimağlı bir çocuktum. şarkıları zonguldak'ın yerel radyolarında çok çalınıyordu. kapına kırmızı bir gül bıraktım, dertli ud, camdan cama şarkılarını söylerken kim olduğunu, kaç yaşında olduğunu içten içe merak ederdim. sonra bir gün trt 1'deki bir eğlence programına çıktı. bir başka gece'ydi sanırım. genç, pek şivesi olmayan, karadenizli bir delikanlı idi.

büyüdüm. kazık kadar adam oldum. ağustos sonu itibariyle 28 yaşıma gireceğim. sinan özen hala var. radyo konusunda yabancı radyoları, müzik konusunda ise çoğunlukla yabancı müziği tercih ettiğim için son albümlerindeki hit şarkıları dinleme fırsatı bulamadım. fakat kendisini ara sıra televizyonda görüyorum. hala genç olduğunu ve hiç yaşlanmadığını kesinlikle söyleyebilirim. trt müzik kanalındaki bir konserinde gördüğüm kadarıyla da hala enerjik.

vallahi ben yaşladım, o yaşlanmadı. buradan sinan özen'e kocaman bir maşallah gönderiyor ve yıllar geçse de hep genç kalmasının nedenlerini kamuoyu ile paylaşmasını rica ediyorum.
  • yaş 49 ve 25 yıldır televizyonda. dolmuşçu muavini saçlarından gayrı tip aynı ses de aynı. en ufak bir yaşlanma belirtisi, gıdık vs. yok. ömrümde gördüğüm en iyi yaşlanan adam hatta hiç yaşlanmayan adam.

(bkz: the curious case of benjamin button)
  • değeri 20 yıl sonra anlaşılacak şahsiyet. şu an bu adamla dalga geçen hırtolar, 20 yıl sonra "nostalji yapıyorum çok coolum yeaa" havalarında bu adamı konuşup, dinleyecek.
hesabın var mı? giriş yap