• transferi insanlık için küçük, şampiyonluk için dev bir adım olur.

not: liverpool adına tabi ki.

(bkz: ali ece bunu beğenmedi)
    ya da beğendi mi acaba? bayağı kafası karışır. adama yazık.
  • bu sene ilk kez izlediğim kaleci. iki maçını izledim şu ana kadar ve söyleyeceğim bu yetenek ile ileride adından daha çok söz ettireceği açık. çok çılgın bir kaleci transfer rekoru bile kırabilir. şu belçika milli takımının potansiyelini de görünce bu adamların oynanacak bundan sonraki iki dünya kupasında kendilerinden söz ettirmelerini beklemeliyiz.
  • 2012-13 sezonunda ingiltere premier ligi'ndeki en iyi performans gösteren kaleciydi. brendan rogers da pepe reina'nın son yıllarda liverpool'da iyice rekabetten yoksun kalmasının üstüne bu hafta sonu röportaj vererek mignolet geliyor diye pepe reina'ya yol vereceğimiz haberleri yalan, 2 kaleci büyük bir rekabet içine girip liverpool takımının daha da başarıya ulaştıracaklar tarzı bir açıklama yapmıştı. ben mignolet'nin oynayacağına inanıyorum. 2'si de çok iyi kaleci ama liverpool'un kalede bir değişikliğe gitmesi gerekiyordu artık. neyse fazla uzattım çok çok çok iyi bir kaleci liverpool'un yolunu tuttu. brendan rogers ile güzel günler yakın.
  • kusura bakmayın ama karius'tan kötü kalecidir... eğer şampiyonlar liginde karius yerine mignolet oynasaydı liverpool finale bile çıkamayabilirdi.
  • liverpool fc'de sezona iyi baslamasina ragmen, kac mactir ustuste cok hatali goller yiyen kaleci. zaten hakemlerden yeteri kadar cekiyoruz, bari sen duzgun oyna minyole.
  • 3. maçında da gol yemeyen kaleci. gerçekten çok büyük potansiyele sahip. şu anki yeteneği de göz ardı edilemez.
  • kayıp zamanın izinde’de önemli yan karakterlerden birisi. guermantes tarafı’nda marcel’le ufak bir ilişkileri olmuştur mme de gurermantes’ı kıskandırmak için.
  • bordeaux maçında topu elinde tam 21 saniye tutarak endirekt serbest vuruşa ve sonrasında da gole sebep olmuş olan kaleci. 21 saniye nedir lan? 3 saniye daha beklese siren çalacakmış stadda. *

https://twitter.com/…orts/status/670145053986197504
  • pepe reina gibi bana kalırsa vasatın bir tık üzeri kaleciyi çok beğenen liverpool taraftarı için ilk maçından gördüğüm kadarıyla ilaç olacak genç kaleci.

geçen yıl zaten süper performans ortaya koymuştu. bu yıl aynı performansı devam ettiririse 10 yıl liverpool kalesi emin ellerde olur.
  • (bkz: simon mignolet/@ceyar i kim vurdu)

--- simon mignolet bölüm 3; büyük ihtimalle de z raporu ---

club brugge'da forma giyen 1988 (32) belcika doğumlu kaleci.

belçika’nın şansız takımı st truiden’de 1*, ingiltere’nin yarı şanlı ekibi sunderland afc’de 3*, dünyaca şanlı liverpool fc’de 5 sene* as kalecilik yaptı.

liverpool fc’deki 6. sezonunda (2018/19) takıma şahane kaleci alisson ramses becker’in katılmasıyla beraber iyice gözden düştü. kalite olarak sınıf atlamaya başlayan takımında ligde tek salise bile forma giyemedi; yokluğuyla taraftarı mest etti.

kariyeri boyunca başarı olarak hiçbir nane elde edememiş bir kaleciydi. bu sezon (2019/20) vites küçülttü ve anasının ligine (7m € - club brugge) geri döndü. böylece 32 yaşında eşek kadar adamken kariyerindeki ilk kupayı kazanmayı başardı lakin pandemi yüzünden ligin zart diye 27. haftada bitirilmesiyle onu da kutlayamadı.
hesabın var mı? giriş yap