• doktorla bir hastası arasında geçen hadisedir.tamamen gerçektir

hasta kişi urolog a gitmiştir ve doktor sorar

doktor : hımm peki tazzikli işiyor musunuz?
    hasta : belli bi tazzik var yani
    doktor : benden tazzikli işeyebilir misin?
    hasta : zorlarsam işerim
    doktor : ben zorlasam ben de işerim
    hasta : hahahah sidik yarıştırıyoruz galiba
    doktor : ahahahhaha .boyle kontrol ediyorum ben
  • bir nevi aşağılık kompleksi göstergesi olan eylem. insanın -hangi konuda olduğu mühim değil- birileriyle sürekli yarış halinde olması durumudur. zannımca, her an teyakkuzda olmayı gerektirir. patolojik bir durumdur.
  • rüzgara karşı yapılmaması gerekendir.
  • @2'nin @1'i mütemadiyen geçmeye çalıştığı yarıştır. ama asla bir @1 değildir!
  • günümüz insanlarının yapmaktan asla bıkmadıkları, bıkmayacakları bir etkinlik. facebook denen hede bunu zaten körükler nitelikte. insanların en büyük savaşı bu olmuş durumda, akrabalar, kuzenler, yeğenler, amcalar, yengeler en çok buna prim verir oldular, insanların ciddi anlamda aralarının açılmasına neden olabilecek durum.
  • kompleksin getirisidir.
  • ekşi sözlük'te din, siyaset, sporla ilgili hemen hemen tüm konularda en fazla icra edilen eylem.
  • 3 yaşındaki oğlumun doğuştan uzman olduğu konu. dün beraber asansöre bindiğimizde aynaya bakarak şunu söyledi ;
    - dudu güçlü değil, bebek güçlü değil, alp güçlü.. ( dudu (duru) kuzeni, bebek ; 3 aylık kardeşi)
  • (bkz: sidik yarisi), (bkz: mak) (bkz: sidikli), (bkz: ssgyle sidik yarisi)
  • kadınların çok fazla yaptığı çok basit bir davranış ... hoş değil... erkekler de var tabi ama nedense çevremde daha çok kadınlar arasında görüyorum bu davranışı ... hemcinslerime yakıştıramıyorum ...keşke herkes kendiyle yarışsa sadece ... ancak o zaman kendini gelistirebildigini görebilse ...
hesabın var mı? giriş yap