• ayrılık acısının asla koymayacağı besbellidir.
  • sevişmenin bile formalite olduğu andır
  • ışıkları açtığınız an olabilir. gerçi o saate kadar iş işten geçmiştir ya, neyse.
  • insanı sarsan bir uyanma anıdır. yaşandığı zaman, o andan ilk ana kadar her şey gözünün önüne gelir ve idrak süzgecinden o kadar çok olay ve konuşma geçer ki yaşadıklarına inanamazsın. önce kendine yabancılaştığını fark edersin. sonra tüm farkındalıkları kabul etmeye çalışma süreci başlar. teker teker sıraya dizilmiş gibi yaşarsın, yaşadıkça anlarsın nasıl bir kaosun içinde olduğunu. o kaos senin düzenin değildir. duygusal olarak kuvvetini topladığın bir vakit kendinden uzaklaşıp ilişkideki seni izlersin, mutsuz olursun halinden. istemediğini hatta o kişiyi sevmediğini anlarsın. işte o zaman biter. hem beynin hem kalbin o kişinin gerçekten doğru kişi olmadığını söylüyorsa, yaşanılan ilişki öyle bir biter ki içinde sızısı kalmaz. iyi biri ise anısı, yok değilse tecrübesi hatırlanır sadece. noktasından virgülüne kadar gerisi yok olur gider. yok olurken yaralamaz bile seni. uyandığına mutlu olursun.
  • yaklaşık 2 sene önce "ya ben kariyerimi senden daha fazla önemsiyorum"dediği andır. daha da ötesi olduğunu sanmıyorum evet.
  • içinde onun olduğu hayaller kurmadığını farkettiğin andır. hasbelkader bi sevgili denemez ama olması gereken de diildir. asıl bundan sonrası zorlar.
  • artık aşkın mı alışkanlığın mı ağır bastığını düşünmeniz gerektiğini gösterir.
  • kendi açımdan bakarsam olaya, beni terkedip gittiği gündür. yıldönümümüzde terketmesi ayrı bir etki yaratmış olsa gerek bünyemde.
  • çileden çıkıp arkasından okkalı bir küfür edilen an ile aynı ana denk gelen andır.
  • mutsuzluklarınızın mutluluklarınızdan daha fazla olduğunu anladığınız andır.
hesabın var mı? giriş yap