• kerize bak kerize sarkisiyla halkin sevgilisi olmus sahne sanatcimiz. "bayan bacak" olarak da bilinir... nukhet duru'yu gencecik yasinda intiharin esiginden dondurmustur. (- 11.5 yaşında barutlu pilav pişirip intihar etmeye kalktım. komşumuz serpil orumcer hastaneye kaldırdı da kurtuldum.)
  • devletin niye sahip çıkması gerektiğini anlayamadığım sanatçı.

kısa bir dönem güzelliğiyle şöhret olmuş, geleceğe yatırım yapmamış bir kadın.

şener şen'den, türkan şoray'dan mı bahsediyoruz?

devlet bunlara sahip çıkmayla uğraşacağına sinema - tiyatro vb. alanlarda vergi indirimi, hibe gibi desteklerde bulunmalı, gençleri sanata teşvik etmeli.
  • sürekli olarak bakırköy ray sokakta gördüğüm eski sahne yıldızı. sanırım orada geçimini sağlamak için bakırköy belediyesinin kendisine tahsis etmiş olduğu ahşap kulübede el işi bir takım ürünler satıyor. hali de çok iç açıcı görünmüyor tabi. nerede o eski fotoğraflarındaki hali nerede şimdiki. zaman acımasız..
  • bir türlü refaha kavuşamayan kadın. allah rızası için biri elinden tutsa da kadın sokaklardan kurtulsa artık. kadıncağız tam bir talihsiz hayatı sürmekte.
  • berkantin eski karisi , bir ara reha muhtar'la ateş hattina falan çıkmıştı , "beni kaçırdılar" falan bi şeyler diyordu, korkunç bir insandı , kedi kadın mıdır aslan adam mıdır ? öyle bir şey,
  • saadet gürses bir bu iki. ekranlara çıkıp ağlamalarından "bana bu böyle yaptı şu şöyle yaptı" diye anlatmalarından gına geldi. geçmişteki lüks hayatlarından şatafatlı günlerinden bahsediyorlar. kardeşim çeşme akarken doldursaydın da şimdi "kimselerin binemediği arabalara binerdim böhüüü" diye ağlamasaydın
    hanımın sadece onbin lira borcu kalmış onu da toplasın tamammış. bir otuz sene sonra şimdi ortalıkta gezen bir sürü genç süprüntü de böyle ağlayacak.
  • bir haftadir bakirkoyde evimin onundeki parkta oturan geceleri cop bidonunun yaninda kaldrimda yatan kadinin kim oldugunu merak edip duruyordum sonunda buldum , hayat cok ama cok acimasiz
  • her 3-4 senede bir kızı ile tv'ye çıkıp "berkant bize bakmıyor, aramıyor, sormuyor" diye ağlayan eski ünlü. berkant ölünce bu muhabbet biter sanmıştım ama az önce bi kanalda yine kızı ile beraber konuk olduğunu gördüm, bu kez de "berkant'ın karısı bizi sallamıyor" muhabbeti yapıyorlardı.

kendi ailevi meselelerini ikide bir tv'ye çıkıp anlatarak nereye varmaya çalıştıklarını merak ediyorum. hayır daha önce kaç kere çıkıp konuştunuz, bu durum belli ki size bişey kazandırmamış, bu ısrar niye?
  • esas soyadı orümcer'dir. ancak örümcer daha rahat olduğu için öyle kullanırdı.
  • kızının soyadı kuku'dur.*
hesabın var mı? giriş yap