• tipi ve mimikleriyle inanılmaz derecede burak altaya benzeyen oyuncu.
  • keşke sadece rol yapsaymış, hatta zembur saçmalığında da rol yap, lütfen kendin olma!
  • (bkz: zembur)
  • bu kadar yeteneksiz biri olsaydım eğer başka birini taklit etmeden önce şu şekilde düşünürdüm;

''gerçek karakterim ve varoluşumla taklit ettiğim tipten bile daha aciz ve yeteneksizken onu taklit etmem biraz garip olmaz mı?''
  • son 5 dakikadır suratını inceliyorum.

hiçbir kusur yok. kalemle çizilmiş gibi. yaradan'ın boş vaktine gelmiş deli oğlan belli ki, maşaallah.
  • ailecek oynadiklari buyuk oyun filmiyle tebriklerimi kazanan lakin biyiksiz haliyle tam bir cemcuk agiz olan insan evladi. hayatimda gordugum tek gercek hiperaktiftir. saatlerce alakasiz konularda konusup anirta anirta guldurebilecek kapasitededir. kendisine yeni bir program yapmasini salik veriyorum ismi de serdallama olmali. evet cok sukela olur bu.
    edit: beni dinledi şu sıralar cine5'te yayınlanan zembur adlı programı sunuyor. üstelik şifresiz!
  • zencefil ve ıspanak sulu juicing detoksuna karşı kurufasulye ve nohut suyu detoksuyla meydan okuyarak kalbimi kazanan adam. böylelikle artizlikten, yaşam koçluğuna hızlı bir geçiş yapacak. koçu ben hediye edeceğim doğum gününde.
  • çemberimde gül oya isimli dizide zarife'nin* zorla verildigi mahsun rolunü oynayan kisi. bence çok basarili.
  • karaktersiz bir dna yığını.

bu dangozlar köyden istanbul'a göç edip, çeşitli tanıdıkları sayesinde dizilerde falan oynayıp meşhur oluyorlar işte.
    son zamanlarda da "komikli youtuber" triplerine bürünmüş.

güya devrimciymiş, grup yorum dinliyormuş, vırtmış zırtmış.

köyüne dön tarlanı sür onurlu yaşa.
  • mohammad salata ikizi kadar benziyor
hesabın var mı? giriş yap