• fenerbahçe'nin yerinde olsam şener'i satıp bitcoin alırdım.
  • sabri sarıoğlu vallahi de billahi de tillahi de bundan kat be kat daha iyi.
  • bu futbolcu olduysa herkes her şeyi başarabilir bu hayatta. ted konuşmacısı gibi motivasyon kaynağı resmen herif yeteneksizliğiyle.
  • arkadaşlar ismail kazığı için bir beşiktaşlı olarak siz değerli fenerli kardeşlerimden özür diliyorum ama lütfen ciddi bir şekilde yazın, bu adam iyi mi, iş görür mü?

biriniz kurtulduk diyor diğeriniz çok pişman olacağız diyor. beşiktaş transferden vazgeçmesin diye yazdığınız kripto mesajlar mı bunlar, nedir?

samimi cevap verirseniz ben de size tolgay’ı anlatırım

edit:

fenerli arkadaşlardan çok sayıda mesaj geldi, teşekkür ediyorum kendilerine.

genel kanı şener'in iyi bir profesyonel olduğu yönünde. çalışkan, yedek kalmayı sorun etmeyen, mücadeleci, yapıştı mı bırakmayan.. lakin kolay çalım yiyen, top kontrolü ve ortaları kötü.. bazen sürpriz iyi şutlar çıkarıyormuş.

tolgay - şener takası her iki tarafada hayırlı olsun bakalım..
  • "kariyerimde şampiyonlar ligi maçı yok, onu oynamaya geldim" minvalinde açıklamalar yapmış beyefendi... sanki taraftar elinden tutup götürecekti şampiyonlar ligine. ulan 4 senedir fenerdesin, o maç yoksa sen ve takım arkadaşların başarısız olduğu için yok. neyin suçunu kime atıyorsun?
  • az saç baş yoldurmamıştı uzman çavuş reis. ayakları sabunludur, yerden düz gelen topu bile tutamaz. bizim bjk den köybaşını almamız gibi oldu. hep bize mi girecek biraz da başkalarına girsin :)
  • fenerbahçe yerine beşiktaş'a gitmeyerek bu golleri ligde ve avrupa ligi'nde de atma şansına sahip futbolcu.

35 metreden mükemmel gol attı, helal olsun şener.
  • istanbul'dan vurduğu top manisa'da gol olmuş olan futbolcu. ne vurdu be kardeşim?
  • sol bek olsaydı hasan alinin yedeği olurdu.öyle söyleyeyim ben size.
  • aman yarabbi, şener gitti bari roman'ı elimizde tutalım. sevgili galatasaraylılar, benden duymuş olmayın ama roman'da boşta...
hesabın var mı? giriş yap