• athena tarafindan basarili bir sekilde yorumlanan parca.
  • hiç bir zaman affetmedin beni
    bende çok sevdim seni
    herkese bahset
    senden benden bizden

defalarca sordum sana
    neden cevap vermedin
    içten herkese bahset
    senden benden bizden

eğer dans etmek istersen
    kırık kalpler salonunda
    bana hiç bir zaman dönme
    arkadaşça ya da dostça

beni gerçekten sevdiysen söyle
    asla hayır deme
    herkese bahset
    senden benden bizden.
  • athena nın iyi yorumladığı ikinci seslere çok uyumlu ve açık bir parça alın kafanıza göre düzenleyin.
  • 90 yıllarda athenanın ilk albüm şarkılarından biri. klibi de çok güzeldir.
  • çok eğlenceli bir şarkıyken ülkenin geldiği durumu gösteren şarkı.
  • duyar duymaz direkt klibi aklıma gelen şarkı.

klibinin sonunu küçükken ablamla yapmaya çalışırdık. klip televizyonda her çıktığında hemen yatağın karşısına geçip bitmesini beklerdik, o son "senden benden biiiiizzzdeeeen" kısmında gökhan kendini öne atınca biz de atardık ama hep korkup elimizi koyardık, bi türlü bırakamazdık kendimizi.

geçenlerde aklımıza geldi, hadi deneyelim dedik. açtık şarkıyı, sardık sonuna. işaret gelince attık kendimizi yatağa. ablamın beli incindi, ben çok güçlü olduğum için bana bir şey olmadı* ama atmamamız gerekiyormuş kendimizi onu anlamış olduk. çocukken daha akıllıymışız, bi de yaşlanmışız.*

ardından hakan peker'in illaki klibindeki dansını taklit edişimizi taklit ettik ama o başka bi entrynin konusu.
  • athena'nin perhaps perhaps perhaps yorumunun adi.
  • (bkz: cake)
  • youtube türkiye'de belli seviyenin üzerindeki, kaliteli içeriklerin ilgi görmediğinin kanıtı olan kısa dizi.

ilişki testi adlı evlere şenlik youtube programını ülkemize kazandıran santral kumpanya'nın biricik eseri. bu dizinin kendine has bir dili ve kültürü var. buna rağmen nedense her kesimin anlayabileceği, gülerek izleyeceği bir dizi gibi geliyor bana. yeter ki fark edilsinler.

her bölümde yeni bir konu başlığı belirliyorlar, karakterler kendilerinden ödün vermeden bu konu başlığı hakkında varlarını yoklarını ortaya koyuyor.

favori dizi karakterim, arda'nın gönüllü asimile ablası. çok gülüyorum kendisine.

ercü'nün 'heeea'leri komik ama sayısı artınca itici durabiliyor. olmamış yanlarını da yazayım dedim sadece bu çıktı. tam gaz devam gençler.

fan boy gibi algılanmak pahasına şunu da belirteceğim, bu çocuklar babamı çekse izlerim.
  • athena'nın en güzel şarkıları arasında ilk 3tedir.
hesabın var mı? giriş yap