• italyan aygır büzüğü, kalınlaştırılmış özel damarlı zenci y.rrağı, latex dar kıyafet yanında gergedan kuyruğundan imal kırbaç, sıvı püskürtmeli özel squirt vajinası, insan dokusuna yakın işlenmiş kayganlaştırıcılı vajina, soktukça “kökle” diyen her boy ve renkte şişme kadın, 5 cm’e kadar penis uzatıcılı prezervatif, anallı vajenli önlü arkalı çatalbaş, çift girişli jop penis, vb… ne bunlar seks oyuncağı. o oyuncak senin götüne girsin pezevenk başka isim bulamadın mı? çocuğa aldığımız hot wheels seti de oyuncak, özel yöntemle kıllandırılmış at y.rrağı da oyuncak, aklının dimağını sikeyim lan ben senin, pis.
  • yatakta tek kadınsam dildo, iki kadınsak iki dildo
  • güvenlik konusundaki hassasiyetile bilinen isveç yakın zamana kadar herhangi bir kalite standardı olmayan seks oyuncakları için iso'ya bir kılavuz yayınlatmıştır. bir kaç yıldır bunun için uğraşıyorlardı.

hatta çok fazla yaralanma ve kaza yaşadığı için bir ara bunun için eylem yapıldığını hatırlıyorum. gülsen gülemezsin, bir şey diyemezsin öyle de 'hassas' bir konu. neyse, artık güvenle kullanırsınız. iso:3533

(bkz: fantastik dertler nelerdir nasıl sikilirler)
  • (bkz: dildo)
  • yine yiğit özgür'ün kendine yaptığı misillemesi olan karikatürü akla getirmiştir.

ayrıca vitrinde güzel durabilecek camdan, ışıklı türleri de vardır.
  • benim diyen çıkmadı mı daha. *
  • alırken utanmayın sakın.
    görsel
  • denildiğinde ilk akla gelen.

görsel
  • yerli ürün olduğunu sanmıyorum ama yerli ve iyi bir ürün çıkaran firma birde trendyolda satışa açarsa o zaman paraya para demez.

söyle bir sorun var vibratör ve artık her neyse hepsi japon - çin - kore merkezli ve nakliye dahil pahalıya geliyor.
    ciddi bir fabrika kurarsın sonrada instagramda gizem gibi kadınlara önce gönderirsin sonra reklam için para ödersin
    bence çok mantıklı bir pazar...

eski kafalılara duyurulur hepsiburada ve trendyolda çok satılıyor.
    sadece millet utanıyor ondan yorum yapamıyor yani yorumları az...

alın size link trendyolun bakınız trendyol

sen bu bilgileri nerden derledin derseniz
    departman müdürü kankam
hesabın var mı? giriş yap