• kanıt.

türkiye'de kanıt.

türkiye'de kanıt niteliğindedir.

her boku ye, ama seks kasedin olmasın, her bokun açığca çıksın ama seks kasedin asla, çünkü her boku yediğinin kanıdı seks kasedin. seks kasedin yoksa diğer deliller 2. derece, tek başına yeterli değil, seks kasedin varsa işte o zaman yandın, yapbozun eksik parçası tamamlandı.

öyle bişey, dünya'da güvenle ilişkili kurumlardaki kişiler, suçlamaları def edemediği için görevlerini bırakıyor, fakat türkiye'de her şey ortada gün gibi belli olsa da seks kasedin yoksa sorun yok devam.
  • abi ben bu seks kasedi olayının nie bu kadar üstünde duruluyo anlamıyorum. siyasete girenler seks yapmıcak die bi yasa mı var amk! bi siyasetçinin seks kasedinin olması onun politik hayatını nie etkiliyo ki? eğer ülkeyi iyi yöneticeklerse varsın 3 tane aygır zenciyle gangbang kasetleri olsun. en nihayetinde adamların özel hayatıdır. bence bunun en iyi örneği bill clinton'dır. adam oval ofiste oral seks yaptırdı ama onun zamanında amerika ilk defa doğru dürüst refah yüzü gördü. en barış dolu, en ekonomisi düzgün dönemini yaşadı. varsın seks düşkünü olsun!

samantha jones'un şu özlü sözünü tekrar hatırlatmak isterim:

the country runs better with a good looking man in the white house. look what happened with nixon... no one wanted to fuck him, so he fucked everyone.
  • yerini artık seks cd'si, dvd'si, ne bileyim bd'sine falan, en kötü usb memory stick'ine bırakması gereken şey. yıl olmuş 2011 hala ana haberlerde şurada burada yok onun seks kaseti, bunun bant kaydı bilmem ne diyorlar.
  • "benim de seks kasetim var mıdır acaba" diye kıllanıyor ve kuşku içinde kıvranıyorsanız, öğrenmek için siyasete atılmanız yeterlidir.
  • umurumuzda olmaması gerekendir. zamanında ahlak bekçiliği yapanlara, yok kızlı erkekli kalıyorlar, yok sezeryan, yok vajina vs diyenlere karşı durduysak, "benim bedenim, benim kararım" dediysek, "am bekçiliği yapmayın", "milletin sikinden size ne" dediysek, şimdi seks kasetleri çıktığında da umursamamalıyız. onların seviyesine inmeden, cebimizden çalınanların, hırsızlığın üstünü örtmeye çalışanların peşine düşmeliyiz. yoksa vicdansızlardan bir farkımız kalmaz.
  • galiba bu sex kaseti dedikleri şey aslında cd. çünkü kaset oynatan aletlerden satılmıyor artık mağazalarda. ya da fotoğrafçıya gidip kasetten cd'ye çektiriyorlar. onun gibi bir şey. ama kaset değil yani ondan eminimim. yani galiba.

(bkz: kaset)
    (bkz: cd)
    (bkz: lütfen)
  • türkiye demokrasisinin önünü açabilecek şey. acil seks kaseti lazım.
  • sigmund freud mezarından çıkıp bizim memlekete gelse, bu kampanya beni bile aşar der mezarına kaçar.
  • rte'nin de çıksa da kurtulsak.

haramzadeleri göreve davet ediyorum.
  • siyasetçi de insan, seks kasedi olamaz mı diye düşünüyor insan. ama güzel ülkemizin %99,99'u müslüman olduğu için doğal olarak sevişmek de çok ayıp bir eylem oluyor. çalıp çırpmaktan ayıp.

(bkz: aile var)
hesabın var mı? giriş yap