• bugün bir nutella, bir uludağ limonata olamadıysa bunun nedeni amca-dayı desteği almadan, tek başına birşeyler yaparak, kendi yağında kavrulmak istemesindendir. halbuki yıllarca alkollü gecelerin sabahında ne içmek icap eder diye kapılara dayanan yığınlara "kem küm, soda-limon-tuz, türk kahvesi" diye aslında pek de güzel olmayan içecekler önerirken, tanrı ice tea şeftaliyi yarattı. su içmek azap, yemek yemek imkansızken ice tea şeftali ilaçtır.
  • coca-cola'yı bıraktıktan sonra hayatımdaki büyük bir boşluğu gideren yegane içecek. ribery'den sonra gelen keita gibi...
  • havuza doldurmak istediğim üründür... hatta öyle bir havuz olmalı ki; hem olimpik havuz hem zemine yayılmış nane tarlaları ve limon ağaçları, bi de buz gibi olmalı... bütün nefesimi aniden boşaltıp dibine yatsam, boğulana kadar içsem içsem içsem içsblupghgh... *
  • abartıyorsun diyecekler olabilir. abartmıyorum, inanın çok samimi duygularımı paylaşıyorum.

sarhoş edebiliyor, fazla miktarda tüketildiğinde (ki bu miktar 3-4 litre) cidden sarhoş oluyorsunuz. tatlı bir mutluluk sarıyor bedeninizi, ayaklarınız yerden kesiliyor ve yön bulma niteliğinizi yitiriyorsunuz(en azından bana öyle olur).

kesinlikle bağımlılık yaratıyor, en az günde 1 litre tüketmek isteği hissediyorsunuz. yaz aylarında bu duygu tavan yapıyor, işi aystii sebili almaya kadar götürebilirsiniz(düşündüm ben).

buradan yetkililere sesleniyorum, ucuzlatın bu mereti, çok pahalı yaa. resmi içeceğim ilan ettim, bilen bilir.

evet bildiniz, yine fazla kaçırdım aystiiyi *
  • geçen ay bim de 1.2 tl den satışa sunulup temelli kaldırılmıştır. işin kötüsü orta boy marketlerde bulunamamaya başlamasıdır. yaptıkları bu eziyet için ve büyük boy marketlerde oluşturdukları kazık fiyatlar için ice tea türkiye temsilcisi her kimse kendisine lanet okumakla meşgulüm. 1.75 tl den de ice tea filan almam haberi olsun, gerekirse amatem e yatıp vücudu temizlerim, cola turka ya başarım allahıma....
  • kolaya bağımlı bu bünyeyi, asitten çekip kurtarmış, kendisine bağlamış içecektir. akşam yemeği sonrası içilen buz gibi 1 litre ice tea'yi hiçbir şeye değişmem.
  • an itibariyle en büyük cam bardağımı doldurarak buzluğuma koyduğum ve buzdolabı önünde sabırsızlıkla soğumasını beklediğim enfes içecek.2 saat süren pazar alışverişim boyunca bu anı hayal etmiştim.çok mutluyum sözlük.yaşasın buz gibi şeftali aromalı ice tea.
  • siradan bir lipton ice teaye dogal seftali aromasi katarak muhte$em ve ferahlatici bir icecege donu$turmenin mumkun oldugunu kanitlayan, soguk ve surekli icilmesi onerilen(!) icecek.
  • öyle 2 litrelik, hatta 5 litrelik filan yetmez, acilen damacana su satıcılarıyla anlaşmalar yapılmalı ve geniş bir bayi ağıyla 20 litrelik damacanalarda piyasaya sürülmelidir.
  • damarlarımda gezen asil sıvı. şu kavurucu yaz günlerinde insanı ferahlatan klimadan sonraki en güzel icatlardan birisi. kola dan daha az kalorili olduğu için rahatça içilen, eti puf ile mükemmel bir combo oluşturan içecek.
    içilmesi gereken bardağı seçerken hassas olmak lazım. her zaman büyük bir lipton bardağı veya devasa bir kupa tercihimdir. *
hesabın var mı? giriş yap