• bir benzin istasyonun park yerinde, bugunlerde yiyi$tigi elemanin cipinde televizyon izlerken akuyu bitirmi$ ki$i. elemanin da kofti olmasi sonucu akuyu doldurmak icin servis cagirilmi$ ve dunyanin parasi bayilinmi$tir.yine de birtakim uzuvlari sayesinde memleketimizde hakki olan yere kavu$mu$tur. amerika'da olsa vivid i$e alabilirdi.
  • magazin programında evini gezdiriyor, güya evlendikten sonra antikaya merak salmış. gösterişli bir aynanın karşısında muhabire "cool" bir şekilde antika merakını anlatıyor. aynanın yaşı için "14. yüzyıldan kalma" dedi resmen. onun yanındaki vazo için de tam duyamadım ama galiba "13. yüzyıldan kalma" dedi.

cehaletin bu kadarı ancak sonradan görmelikle mümkün olur ama bilemedim.
  • eşi şefik öztek ile italya'nın türkiye büyükelçiliği'nde evlenmiş, nikah şahitliğini de ziya kürküt yapmış.

- peki bu bilgi gerçek hayatta ne işime yarayacak?
    + büyükelçiliklerin nikah salonları varmış. isteyince artiz nikah şahidi de ayarlıyorlarmış.
  • durmadan sahnede yaptığı erotik hareketler veya canlandırdığı kötü kadın tiplemeleriyle anılan tiyatrocu. aslında kıskanılcak derecede hoş, yetenekli ve akıllı bir bayan olduğunu düşünüyorum ben.
  • 17 ocak 2002 tarihli sabah gazetesinde
    “benimle beraber olan erkek beş kadınla beraber oluyormuş gibi hisseder.”
    şeklindeki beyanatıyla ne kadar renkli bir insan olduğunu anlatmaya çalışan kişi
    (bkz: 12 dev adamin sekizini ben yaparim)
  • fettanligin yaki$tigi bir hatun.
  • asıl mesleği jeoloji mühendisligidir.
  • en azından özcan denizden oyuncu olmayacağını dandik tgrt dizisi aşkım dağlarda gezer'de ifşa eden yetenekli tiyatro oyuncusu. ama bizler maalesef olaya uyanamadık.
  • yazlıkçılar dizisinin 95 yılı sezonunda bikinisi ile sık sık arz-ı endam etmiştir.
  • chp üyesi, güzel vücutlu tiyatrocu...
hesabın var mı? giriş yap