• kliple uyumsuz şarkıdır. klip çekilirken belli ki bi çağrışım yakalamak adına saçlar sarıya boyanmıştır, lakin sen götünü gözüme sokacaksan daha dikkatli olacaksın kardeşim. ne o öyle siyah siyah pubic tüyleri?? ondan sonra neymiş "sarışınım"

"hayır,değilsin" güzel kardeşim, katiyen değilsin.

bu arada pubic de sevimli lafmış arkadaş ya...böyle duvar saati tasarlayası geliyo insanın, vajina formatında, saat başı bi penis çıkıp içerden "pubiicc pubiicc" diye baarıyo mesela.

pubicli saat, pazartesi sendromu, ofise söylenen öğle yemeği, bozuk klima...iyi değilim ben..

pubiiiic! pubiiiic!

aha başladı mesai...bir eda bi çalım alıyım başımı gidiyim iyisi mi...
  • -gülşen'in son klibini izledin mi?
    -gene yatakta yarı çıplak debeleniyor mu?
    -yok bu sefer tamamen soyunmuş
    -e peki hangi şarkıya çekmiş?
    -valla şarkıyı dinleyemedim
  • gülsenin her an bir yerden sahin k cikacakmis gibi izledigim son klibi..bi ara bu kızcagizin pijamalari mi vardi ne?oha diyoruz..
  • klibin başrolünde gülşen'in slikonlu göğüsleri oynamaktadır. başarılarının devamını bekliyoruz.
  • sanıyorum ki gülşen pardon gülshen o güzelim şarkıyı batırdığı için erkekler aleminden böyle bir kliple özür dilemiş.lakin biz kızları unutmuş kendisi,biz hala tiksiniyoruz kendisinden.
  • gülşen kızımızın kesinlikle en doğru yerinden anladığı, video klip çalışmasıyla da* sarışının gelişine ne kadar hazır olduğunu bizlerle paylaştığı şarkı.
  • yayinlanmadan evvel evimiz diregi rtukten izin almistir. seksi gorunmek ile basit gorunmek arasindaki farkin akip giden videosudur klip.
  • ya çıplaklıktan geçtim eyvallah ama klipte garip bir şeyler var ben anlam veremiyorum beni rahatsız ediyor.ya hani kızlarda olur ya özellikle elinde kolunda bişi olmayınca(çanta poşet vs..)bir garip hisseder kendini.elini kolunu nereye koyacağını şaşırır. *
  • gülşen'in oldukça güzel yorumladığı parça.
    zamanında klibi baya baya olay yaratmıştı.
hesabın var mı? giriş yap