• mülkün sahibi anandır çoggüzel memelerin var. bunları başarızız bi birey ve amaçsız bir dayı olarak yazıyorum. geçenlerde yeğenime elli kaat verdim sevindi çocuk. allahtan verecek durumum var ilerde kimbilir hangi dinin mezarlığında konsantıre olurda o sabiyi de yalnız bırakrım her aile ferdini def ettiğim virgül her sevdiğimi soysuzluğumla tanıştırdığım gibi üç nokta. kalan onikibuçuk paramla acayip güzel şarabaldıydım içtiydim bittiydim aralarda virgül var nokta var hem de sen hangi fontta istersen.

biraz yaşadıım kadarıyla anladığım bişey var iki nokta üsdüste insana çok da fazla yanaşmamak gerek. ne zaman ki lan negüzel kalabalıklarsınız, sohbetleriniz ne harika, dağ başlarında delirince işçi yatağımın demirinden ney yapmış üflerken yetiştiniz imdada, ne hoş saçlarınız hanımefendi dedim... işte ben yanlamasına o zaman yedim. yarabbi siz ne kadar çok konuşuyorsunuz ünlem. sizi bulunca ne çok düştü çenem. dediklerim ertesi gün aleyhime delil olarak kullanılırken hediyeden yine vazgeçip ufak votkayla tavuk kanat aldım ama onu nası pişircen biliyo musun soru işaretim
    onu çelik bi tencereye dökceksin sonra buzluğa yerleştirceksin çabuk soğur. tavukları o bildiğin ve aslında çok siktirboktan soslarda pişirip tencereyi kafaya dikceksin.

sonra dedim ki kendime: oğlum muharrem bu hayatta en iyisi boş boş oturmak vakit buldukça. dedim ki kendime sakın ayaklanma çünkü çok gizli güçler devletimizin bekaretine heval vermek istiyor. sonra dedim ki oda gitmiş ve da ayrı biliyorum

yine iki cila almadım üstüme, üşüyorum
    allah çok parantez kullanıyo yazımız yanlış

tanım: dedirttirendir

üç nokta

deditritendiri nası yazdim ama

soru işareti

:d
  • moderator:iyi akşamlar alkol adıkmı?
    suser:vallahi bir şişe bira içtik ama çıkmaz sanırım
    m:az once gammaz arkadaşlar uyardı, oldukça saçmalamışsınız.,bi individual yazabilirmisiniz klavye ile suraya.
    s:tabi...induvudol..eee..yok yok şey..induvidal??ya vallahi bilemedim.
    m:anlıyorum..bilgisayarı kenara alalım şöyle,siz evrakları hazırlayın..
  • (bkz: sarhoşken entry girmek)

1999'dan beri yapıyoruz zaten ?
  • kesinlikle performans artirici insan sevdirici bir surec.. sevilmeli.. denemek gerek ustelik..
  • ben sarhoj falan degilim bi kere...hm...bi de burasi altavista degil sanirim...
  • canlı örneklerinden birini vereceğim entry girme şeklidir;

bizim mahallede bir abimiz vardı şükrüydü adı..lan çok komik herifti gerçekten.hani derdi "ananızın amı varya çocuklar, işte ona küfür ettirmeyin o çok kutsal birşey" derdi..lan şimdi düşünüyorum mahallenin çocuklarını toplamışsın diyosun ki "ananızın amı varya çocuklar"..ulan ya..ahahahah hani birgün görsem..dicem "abi senin ananın amı varya..hah işte o çok kutsalmış senin gibi bir insan hediye etmiş dünyaya.öpülesi bir amı varmış gerçekten"..ahahhah...en son mersin vif mi vip mi her ne sikimse onda muavin olmuştu geldi birgün hepimize as kraker topkek falan vermişti.sonra hepimize birkaç şut çekip gitti birdaha göremedik zaten.
  • la siz bu entryleri ayıkken mi giriyorsunuz bir de? ben de milletin kafası güzel sallıyorlar diyorum ondan bu seviyede diye. ben şahsen bugüne kadar ayıp olur diye, ayıkken hiç entry girmedim. şuan da ayık değilim elbette. ama ne olur cevap verin, özellikle spor ve ilişkilerle ilgili yazı yazarken hakkaten ayık mısınız?
hesabın var mı? giriş yap