• feci hoş bir awolnation şarkısı. gırtlağın dibine vurmak böyle bir şey olsa gerequé. sözleri de şöyle gibidir kiiiiii:

sail!

this is how i show my love
    i made it in my mind because
    i blame it on my a.d.d. baby

this is how an angel dies
    i blame it on my own supply
    blame it on my a.d.d. baby

sail!
    sail!
    sail!
    sail!
    sail!

maybe i should cry for help
    maybe i should kill myself
    blame it on my a.d.d. baby

maybe i'm a different breed
    maybe i'm not listening
    so blame it on my a.d.d. baby

sail!
    sail!
    sail!
    sail!
    sail!

la la la la la la oh!

la la la la la la oh!

sail!
    sail!
    sail!
    sail!
    sail!

sail with me into the dark
    sail!
    sail!
    sail!
    sail with me, sail with me
    sail!
  • awolnation olani baba bir sarki. daha baslarken cok saglam tassaklarim var diyor dinledikce dusuncelere daldiriyor amacsizca surukletiyor.
  • şarkı güzel, hoş ve melodisi akılda kalıcı tamamda elin adamı boş durmayıp bunu "tesla bobini" ile çalmış! elektronik müzik dedikleri bu galiba?

http://www.youtube.com/…3d_ug2et2s&feature=youtu.be

ama bizde de allah diyen aslan var :/
  • izlediğim en güzel kedili videoya meze olmuş şarkı.
  • youtube'un istisnasız her videodan sonra "şunu da dinle" diye önüme getirdiği şarkıdır. şimdiye kadar merak etmemiştim. nefsime yenik düştüm ve az önce şarkıyı dinlerken videoyu izleme gafletinde de bulundum.
    şu masumlukta tıklanmayı bekleyen awolnation fanı hanım kızımızın * boy gösterdiği klipteki anlamsızlıklar bütününe kaptırdım gittim kendimi sonra.
    şarkının aynı tempoyla gitmesine rağmen bizim kızın şarkı sonuna doğru kendinden geçmesine bi türlü aklım ermedi, ermeyecek.
  • extreme sporlar (skydive, wingsuit, yamaçparaşütü vs.) ile uğraşan sporcuların video paylaşımlarında vazgeçilmez fon müziğidir. marş gibi bişeydir, spor camiasında duymayan-bilmeyen yoktur.

yamaç paraşütü sail
    wingsuit sail
    skydive sail
    snowboard sail
    serbest stil kayak sail
    bmx bisiklet sail
    bungee jumping sail
    motorsiklet sail
    surf sail
    kitesurfing sail
    ...

allah binlerce kez razı olsun awolnation'dan. insanlık tarihinde kendisi için küçük; ekstreme spor fon müzikleri için çok büyük bir adım attı.

sağol, var ol awolnation!!!

sail sail sail...
  • ne kadar harika bir şarkı lan. awolnation'ın olanı elbette.
  • görüldüğü yerde dinlenip sevilecek şarkılar listesinin başlarında yer alması gereken leziz parça. "parça" derken neyi kastettiğimi anladın sen...

http://www.youtube.com/watch?v=jaawdljhd5o
  • ister çello ile olsun, ister saz, ister tamburla.. her türlü müzik enstrümanı ile gideri olabilecek 'awolnation' şarkısı.

karanlıklar, hiç bu kadar eğlenceli çağrılmamıştı.

"sail !"
hesabın var mı? giriş yap