• şu sıralar ekin türkmenle berabermiş.önce gamze topuz,şimdi ekin türkmen,zevklerimiz çok benziyor.yanlız ben beğeniyorum o takılıyor.burda biraz sıkıntı var gibi.
  • garanti bankasından bütün varlıklarımı çekmeme, bonus kartlarımı kapatmama sebep olacak oyuncumsudur. yoldan adam çevirseniz, daha sempatik bir oyun çıkarırdı. bu adamı reklam yüzü yapan iletişim direktörünü direkt kapı önüne koymak lazım.
  • okanın programından bu kişi hakkındaki izlenimlerim: yapmacık hareketler, her b.ka ağzını ayıra ayıra anırırcasına-bir taraftan da etrafı süzerek- gülmesi en ufak bir farklı durumda hemen aniden gülmesini kesmesi. ayrıca gösterilen çok güzel hareketler bunlar kesitlerinin 0-6 yaş zekası esprilerle boy gösteren figürlerinin arasında bulunması pek de yadırganmaması gereken kişidir. 33 yaşında, bıyıklı -midem kalkıyor- ama yaşıyla uzaktan yakından alakası yok. gerçi bu konuda yalnız değil alp kırşan, beyazıt öztürk, levent kırca, komiklik değilse de sempatik olmaya çabalarken her b.ka sırıtan emre altuğ vb.. komik olmadığı halde komik görünmeye çalışmak acınası, ona ve çok güzel hareketler saçmalıklarına gülenlere acımıyorum bile.
    böylesi her ortama uyarım tiplerden, komik gözükeyim olmadı neşeli göreneyim şiarında hareket ederken bu tavırda samimiyetsiz olanlardan kaçmak lazım. komik bir şey anlatmasan da gülüyorlar, birden sertleştiğin zaman mikro saniyede hemen gülmeleri kesiliyor ve hemen başka bir moda geçiyorlar. "bunda" bir de üzerine yaftalanan komik olma rolü var (gerçi buna gülenler bundan daha beyinsiz ya neyse) o rolü bu kitleye pekiştirmek istiyor ve yapabileceği şeyi yapıyor - okan gibi birinin karşısında güldüremeyeceği için- her b.ka anırırcasına güler gibi yapıyor...ya da kafası güzel taklidi yapıyor. sınırlı bir alanda top koşturma çabası. yazık.
  • sevimsiz, yeteneksiz tiyatrocu... oynadığı reklamlardaki markaları kullanmama kararı alıyorum.
  • hıyarlı baba olayıyla gerizekalıları güldürmüş ve öylece yürümüş olsa da, tüm zamanların en yeteneksiz aktörüdür.
  • ne içip geldiyse, okan bayülgen'in programında tripten tribe yelken açıyor şu an. okan ne kadar toparlamaya çalışıyorsa da kantarın topuzu kaçtı kaçacak...
    boş kafa mezara.
  • iğrenç ötesi reklamları gülse birsel ya da didi teyze ile karşılaştırılmış yeteneksiz oyuncudur. çok iyi niyetle yapılmış bir açıklama olsa da, pek mantıklı gelmedi. zira yapılan açıklamadaki reklamlar oldukça komik ve sempatik bulunabilecek reklamlardır. bulmayan var mıdır? tabii vardır. her malın alıcısı olmaz.

ancak şunu söylemek gerek, ağız burun eğmekle komik olunmaz. bu adamın oyunculuğu banka bıraktırmaya kadar gider.
  • kurtlar vadisinde de oynamışlığı olan oyuncu. kv'nin ilk versiyonunda, polat alemdar, kız kulesinin tam karşısındaki banka sık sık oturur, elifim de elifim diye ağlanırdı. bir bölümde bu banka, şahin ve manitası oturuyordu, polat hadi üşüdünüz bir restorana gidin derken bir yandan kıza çaktırmadan 200 dolar sıkıştırıyordu şahinin eline. kendisine yıllardır beşiktaş çınaraltında rastlardım, bence şukela insan şukela oyuncu.

edit: vakti zamanında fazla gaza gelip abartılı yazmışım hakkında, ibret için kalsın. şöhret geldikten sonra egosunu vücuduna sığdıramayacak hale gelmiş kişi.
  • kendisinin büyük buluşmada da oynamışlığı vardır. hatırlıyorum manyak hala sahibi bir yetimdi, mazlumdu. halası üniversite harç parasını bile eline geçirecek kadar gözü dönmüş bir insandı. hatta o hala zamanında küçük ibo'nun da yengesiydi.
  • su an okan bayulgen'in programidmnda kafasi pek bi guzel gulup durmakta olan oyuncu. zaten iticiydi su an daha da itici.
hesabın var mı? giriş yap