• banyoda 3 tane bulunan ve sebebini sorduğumda annemin ''şampuan sanıp aldım'' dediği nane. muhtemelen bu ürünün ayakta durmasının tek nedeni anamdır.
  • hiç bir zaman saçım için kullanmadığım krem. eve alırım. sakal tıraşı olacağım vakit köpükten önce yüzümü kremlerim sonra üstüne köpük sürerim. bundan sonraki aşamada jiletin hangi marka olduğu önemsizdir. en kör jilet bile hissettirmeden kayıverip gider. kuaförümden öğrenmiştim.
  • yikanirken sanki kafadan arinmami$ hissi veren urun.ve genelde de yanli$likla alindiginda kullanilir.bi daha yanli$likla alinana kadar alinmaz bi daha(en azindan erkekler icin durum bu)..
  • kıvırcık sacları banyodan sonra taranabilir hale getiren, mukemmel bukleler, boyali saclar falan gibi versiyonları olan pek yararli bi ürün
  • reklam yapmak gibi olmasın ama onca denemelerden sonra pantene'inkinin $ukela olduğuna karar verdiğim şey.**

edit: bir de, bunun kokusu ayrı bir $ukelayı hakeder.
  • şimdiye kadar yazılmadığına şaşırdığım şu ki saçı feci dökmesidir. saç şampuanlanırken bile bu kadar dökülmezken saç kremi saça sürüldüğ anda bi dolu saç elde kalır. şahsım adına yararından çok zararını gördüğüm şey. acaba gariplik bende mi?
  • kullanımı abartıldığı zaman saçları seyreltip kafaya yapıştırarak kişiye anadolu rockçı imajı verebiliyor. dikkat etmek lazım.
  • yanlış kullanım sonucu saçlarımı çok fazla döken hede. saçları yumuşatıyor diye gaza gelip hiç düşünmeden diplere diplere sürünce bir dönem saç ayrımım daha belirgin* olmuş ve çevreden garip bakışlara maruz kalmıştım. sonrasında bu konuya bir el atıp 1 yıl boyunca maşa, düzleştirme, kremleme ve fön gibi ekstra işlemleri tamamen bırakıp* 1.5 kutu bioxcin şampuan bitirince o ayrım kapandı ve normali neyse o oldu. şimdi hala maşa, düzleştirme ve fön yapmamakla beraber sadece uçlara krem kullanıp onu da deli gibi durulamaktayım. şekil verme işine gelince, saçın kendi bukleleri artık daha güzel geliyor.*
  • icinde uyusturucu madde oldugundan feci suphelendigim bir nesnedir. sampuan sonrasi saclar karman cormanken , parmaklardan teki bile o saclarin arasindan gecmezken sac kremi ele boca edilir , o el de saca boca edilir. karistirilir el ve sac birbirine.. o da ne , elin 5 parmagi birden saclarin arasindan kaymak gibi suzulmekte... nicin efendim? cunku o sac kremi sandigimiz uyusturucu madde kafa derimizi uyusturdu , aciyi hissetmiyo kafa. o sebeple o saclarin arasindan acimasiz ve umarsizca geciyor bes , hatta on parmak... sonuc ne? asiri dozdan mefta olmus en az 80 sac tgeli , parmaklarin ucunda gayet ölmüş bi sekilde yatmakta.
  • kıvırcık saçlı insanlar için, değil ikisi bir arada beşi bir yerde olsa fayda sağlamaz bu yüzden saç kremi banyonun olmazsa olmaz elemanıdır.
    kullandıktan sonra saçı çok iyi durulamak gerekir.
    şimdi reklamlar; ipek saç kremi hem fiyatıyla hem de boyutlarıyla süperdir. işinizi gayet güzel gören, iyi sonuçlar veren bir üründür ya da ben ucuz diye o kadar bol kullanıyorum ki çok işe yarıyor, orasını bilemiyeceğim.
hesabın var mı? giriş yap