• codex astartes'in yazarı, ultramarine legion'unun ve oradan gelen second foundation chapter'ların gen babası, savaş ve yönetim dehası, adil ve adaletli muhteşem kişilik.

fulgrim tarafından yaralanıp zehirlendiğinde stasis field içine konmuş ve ölümle yaşam arasında bir yerde kalmış primarch.

(bkz: codex astartes)
    (bkz: ultramarine)
    (bkz: ultramar)
    (bkz: space marine)
    (bkz: stasis field)
  • son zamanlarda (rejim yapmamasına rağmen) her yutkuğunda aklının biraz daha midesine doğru kaydığını hissediyorum. yoksa midesi ile beyni bir yer değiştirme aşamasında mı bilemedim?

(bkz: #32138910)

böyle bir konuyu yemeğe bağlamak her insanın başarabileceği bir şey değil.**
  • turkcell için şarkı yazmış insan: #19800309

niyetim yok
    karnım tok
    yer yok. ahah
  • primarchlar arasında en dert babası olan bu. horus kapıya dayanmış aman guilliman gelene kadar dayanın, guilliman gelecek dertler bitecek. abaddon galaksiyi ortadan kırıp caida yı patlatmış, terrada imperial palace 'ın kapısına gelmiş aman guilliman yine yetiş. galakside terra merkez kafasına göre herkes aman guilliman imparatorluğu birleştir ve düzelt, aman mortarion ultramar a daldı gel kurtar. adamentium olsa çatlar bu kadar dertten.
  • kendisi yılın süpermenidir.
  • adının "roboutte" değil, roboute guilliman şeklinde yazılması gereken, yönetim ve savaş dehasıdır. adildir, adaletlidir, prensip sahibi süper insandır.
  • hakkında herşey denilebilir, hainden başka. seven sever, sevmeyen sevmez hatta uyuz bile bulabilir ancak ve lakin chaos'a karşı verilen savaşta en kudretli güç olan space marinelerin bu kudrete ulaşmasında payı olan en büyük primarchlardan birisidir.

thought for the day:
    heresy must be met with hatred.
  • 28 mart doğum günüymüş, daha yeni söylüyor...

nice yıllara arkadaşım, her günün güneşli olsun.
  • bir dahaki t-bone steak partisinde de bana yeteri kadar önceden haber vermezse sileceğim kendisini*.
  • çok güzel sirke yapar.

ya da

bedava sirke baldan tatlıdır

diyeceğim ama yok, öyle değil. hakikaten süper sirke yapıyor. rakı yapacağı günü de iple çekiyoruz..!
hesabın var mı? giriş yap