• kurada manchester çıkar diye takımı aldık beyler.
  • yaşı hakkında olumsuz düşüncelere sahip olan arkadaşlara şunu söyleyelim. ronaldo'dan sadece bir yaş büyük. seneye ronaldo gelse mırın kırın mı edeceksin sayın amına koyduğum.

not: gsliyim

edit: ronaldoyla niye kıyaslıyon diyenler olmuş. kıyasladığımız adam zafer biryol sanki amk.
    edit2: 1,5 yaşmış

bjk macı sonrası edit: efendi topcular listesinde ilk sıralara yazardım ama senin de amına koyim van persie. içinden lugano nouma melo karışımı cıktı herifin
  • oğlum adamın ismi bile bir haykırış lan.

robin van persie ismindeki harflerin yerini değiştirip bir pas verin yazabiliyorsun .
  • --- spoiler ---
    beşiktaş'ın vodafone aracılığı ile van persie ye teklifi: 10gb sınırsız internet 5000 dk konuşma 5000 sms sadece 29.90..
    --- spoiler ---
  • shaktar maçı esnasında spiker robin van persie ısınmaya başladı dedi, içim kıpır kıpır oldu.

sonrasında robin van persie fenerbahçe formasıyla oyuncu değişikliği için kenara geldi, heyecandan televizyon karşısında alkışlamaya başladım.

robin van persie 2 tane pozisyona girdi gol olmadı maç 0-0 bitti, ayağa kalktım playstation'ı kapatayım diye cihaza uzandım, baktım kapalıydı.

şaşırdım hayırlara vesile olsun dedim, yattım.
  • eğer fb'ye transferi gerçekleşirse, benim bildiğim dursun özbek başkan bu transferin altında kalmaz, galatasarayıma akhisar'dan 2 bomba transfer yapar. bir de almanya 8. liginde hamza hocanın çok istediği bir forvet varmış. scout ekibimiz 1 senedir izliyormuş. o da olabilir bak.
  • kendisi, sözleşmeli ilkokul mezunu uzman çavuşun eline düşmüş kısa dönem doçenttir.
  • o
    ı\\
    ı ı
  • adamın ''oğlu'' bile selçuk şahin'den daha yetenekli. eşantiyon olarak geldi sanırım
hesabın var mı? giriş yap