• ulan o değil de hep doğru adamları sevdik.
  • cennetten dört dönüm arsa kapatabilecek güçte isim - soyisim kombinasyonuna sahip kişi.
  • kazım koyuncu'nun ölümüyle birlikte dinleyemediğim, her dinlemeye kalktığımda yüreğimi dağlayan karadeniz türkülerini bana yeniden dinlettirebilen yumuşacık sesli solist, düzgün adam.
  • aşağıdaki açıklamayı yapmış sanatçıdır. bu ülkede güzel insanlar da var dedirten sanatçıdır.

"21 mart cumartesi nevruz bayramı dolayısıyla istanbul abdi ipekçi'de gerçekleşecek olan etkinliğe dair bize, 'genel nevruz kutlamasıdır' bilgisini veren ve bugün bilgim dahilinde olmadan farklı bir başlık altında gerçekleşeceğini öğrendiğim etkinlik tamamiyle organizasyonu düzenleyenlerin yanlış bilgi aktarmasından kaynaklanmıştır. bahsi geçen etkinlikte yer almayacağımı ve bu durumu yaşamamıza sebep olanlara tavrımı net bir şekilde koyacağımı bilmenizi isterim. kimseyi yargılamak, kırmak gibi bir niyetim olmadığı gibi belirtmek isterim ki; hiçbir siyasi parti benim için karadeniz değerlerimden daha üstün olmadı.olamaz da. önemli olan bir tarafa değil, bir duruşa sahip olmaktır. düşünce ve kurgu için bilim adamı olmak gerekmez.önce vicdan sahibi olacaksın. devletin kurum ve kuruluşlarına saygım, müziğimi evrensel alanlarda var edebildiğim müddetçe varolacaktır."
  • ulan çok özeniyorum böyle heriflere. adam sadece şarkı söylemek için yaratılmış. müziği bırakıp bakkal açsa molotoflarım o derece.
  • instagram hesabından yaptığı açıklama ile gönlümde çiçekler açtıran adamdır;

"... önemli olan bir tarafa değil, bir duruşa sahip olmaktır ..."

varolsun, 20 defa üst üste nayino dinleyebilirim şu an.*
  • hiç sanmazdim ki, herhangi bir sanatçı, "gözlerin doğuyor gecelerime" adlı parçayı yorumlayacak da, bana zeki müren'in yorumundan aldığım hazla çekişecek bir tat verebilecek.

sesinin vibratosuna hayran olduğum uşak.
  • artvin' de şelale var mı bilmiyorum, ama varsa ve kurumuşsa götürün bu adamı oraya şelale iki günde gürül gürül akmazsa bende ismail türütüm.
  • ----------------------------------------------------

(bkz: 28 şubat 2016 ekşisözlük direnişi)

(bkz: bütün entry'lerini silen yazarlar listesi)

-----------------------------------------------------------

(bkz: #59026321)
  • çarşamba günü eşi ve yeğeniyle beraber ankamall de yürürken gördüğüm sanatçı, adamın dibi. tabii hemen gittim yanına, bir önceki geldiğiniz de albümünüzü imzalattım fotoğrafınız da var bende dedim hatta. o da demek öyle tanıştığıma memnun oldum dedi, bende görüşürüz dedim yürüyen merdivene gittim arkamdan seslendi yemek katı burasıdır değil mi diye evet dedim sonra önden gittim ben. yanımda arkadaşım var heyecandan yüzüm kıpkırmızı, bu adamı ciddi anlamda çok seviyorum öyle böyle değil.

yemek katında, arkamı dönmemle resul dindarı tekrar gördüm bana bakarak ve gülerek tekrar merhaba dedi ve sıraya geçti. tabii ben duramadım fotoğraf çektirebilir miyim dedim. o da ne demek tabii dedi, havalara uçuyorum resmen ben. sonra yemeğimi alıp afiyet olsun diyerek geçtim yanından.

yani demek istediğim, bu insanlara bir şey olmasın hep var olsunlar. hep o güzel sesinden şarkılarını dinleyelim. özellikle bu adam hep yanımızda olsun.
hesabın var mı? giriş yap