• iyidir, kötüdür, yorum farkıdır da, kendisi için "donanım olarak çok zayıf" diyen birini görürseniz oradan koşarak uzaklaşın.
  • yerden yüksek clio
  • honestjohn testinde genel izlenim olumlu. car advice'ın testindeyse şanzımanın motorun güçsüzlüğünü vurguladığından bahsedilmiş ve sürüşü eleştirilmiş.

rakiplerine bakıyorum (juke, 2008, mokka, yeti), captur bana hepsinden daha çekici geliyor. ayrıca iç hacim ve esneklik açısından onların hepsinden daha rahat ve kullanışlı görünüyor. yerden yüksekliğinin 200 mm oluşu da tarladan hallice yollarımızda avantaj sağlayacaktır. dev torpido gözü (derin bir çekmece demek daha doğru) çok güzel olmuş.

daha test etmedim ama bir renault olmasından dolayı sürüş, malzeme, işçilik ve şanzıman konusunda yeti'nin gerisinde kalacağını düşünüyorum. test edince yazacağım. ama fotoğraflarından edindiğim izlenim şimdilik bu sınıfın en yenilikçi ve güzel aracı olduğu yönünde. son yıllarda markadan ümidimi tamamen kesmişken esaslı bir sürpriz oldu. eğer önemli bir kusuru çıkmazsa kesinlikle insanların renault markasına bakışını değiştirebilecek bir model captur.

maksimum iki çocuklu genç aileler için fiyat/performans açısından ideal görünüyor (ikincimiz yolda olduğundan böyle modelleri sürekli inceleme halindeyim). peki yaklaşık 9 yıldır tek kuruş masraf çıkarmayan olağanüstü derecede sorunsuz honda jazz'dan sonra pişman eder mi? benim için esas soru bu. emin olmak için bir süre bekleyip kullanıcı yorumlarını dikkatle takip edeceğim.
  • 1.5dci 110hp dizel motor, edc şanzıman kombinasyonu ile piyasaya girdiği vakit gözümü kapatıp alabileceğim, tasarımı pek güzel araç.
  • dizel otomatiği de getirirse piyasayı sallar gibime geliyor.
    yoksa şüphen mi var?
  • pompa ile şişirilmiş clio
  • kardeşim disk frene ihtiyaç duyacak kadar yüksek hızlara mı çıkıyorsun? disk fren ile kampananın farkı ne desek anlatamayacak insanlar kampana duyunca kaçıyor sanki m5 kullanıyorsunuz
  • radyosu kapatılamayan otomobil.

ya radyo açacaksın, ya telefondan bluetooth ile aktarım yapacaksın.

kapatmak istersen ekranı komple kapatacaksın ya da sesi kısacaksın.

multimedya sistemi çok zayıf. windows ce tabanlı bir cihaz.

çağrı geldiğinde arayan kişinin ismini ekranda göstermiyor.

harita güncellemesi zulüm.

kullanım kılavuzunun çevirisi çok kötü, ingilizce yazılmış olanını bulayım dedim o da kötü.

eller serbest kartı yapmışlar dana kadar. hacı şakir sabun kalıbı gibi anahtar mı olur olm, onu taşıyan ek nasıl serbest olsun?

bak kılavuza nasıl yazmışlar:
    "araca bindiğinizde, entegre renault anahtar kartını size yönelik şekilde (2) kart okuyucunun sonuna kadar yerleştiriniz"

size yönelik şekilde ne lan, kitapçığı kimse okumuyor diye salladınız tamam da insan kartın üzerine bir ok işareti falan koyar. hacı şakir bile sabuna mühür vuruyor.

tamam tamam gömecek başka yer bulamadım.

güzel araba, sürüşü keyifli. manevra kabiliyeti iyi, yerden yüksek. bizim ülkede kullanılır bu.
  • içi gayet ferah ve diz mesafesi uzun boylular için bile yeterli . belki koltukları yatırmadan bagaj biraz küçük olabilir, ama o da o kadar önemli değil. bir kere clio'ya göre yüksek olması, çok güzel görüş mesafesi sağlıyor. renaul kadjar bunun bir büyüğü, bu ise hem ekonomik, hem konforlu, ne çok büyük ne de küçük, yani her şey mevcut diyebilirim. kullanan biri olarak tavsiye ediyorum.
  • kendime aldım 1 tane captur. yakıt konusunda çok iyi.
hesabın var mı? giriş yap