• aktroll
  • aktroll.gavura vurur gibi vurdum engelini.
  • (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle)
  • çoğunlukla şarkının ruhunu sikip atan, başucuna da para bırakan bir harekettir. "ama ticari hede hödö" diye başlayan bahanelerden bahseden sözde bağrına taş basmış eser sahibi ya da yorumcuların tümüne yazıklar olsun!!! sik var di mi içinde hüzün barındıran, sakinlik barındıran bir şarkıyı hoppidi hale getiriyosunuz! gidin bol zımbırtılı altyapılarla yeni şarkı yapın!
    ben nereme sokucam aşk oyununun, my heart will go onun, esena mononun, bellein vs.. dans ettiren versiyonunu.

mantığınızı siçeyum ulan sizin!
    pirasağunuzun üzerine sıçayum!
    nenenizi süçeyim!

yok ya şahıslara küfretmiyorum, garip ses efektleri vardır ya onlara sövdüm..lütfen...
  • abuk subuk ritmler ekleyerek bir parcanin ruhunun, duygusunun, temasinin icine etmek ve bununla da yetinmeyip bu parcalarin kliplerinde gotlerini ba$larini fildir fildir oynatan hatunlar oynatmak.

onlarca ornek verilebilecekken aklima gelen ilk ornekleri, orhan gencebay' in batsin bu dunya' si, yarabbim' i , canim, guzelim janis joplin' in mercedes benz' i, mfo' nun new york sokaklarinda' si aklima ilk gelen rezilliklerdir.

bir nevi, tavugun gotunden sokulan makinayla cigerlerini almak gibi bir $ey.
  • peki tdk remix'in türkçe'si olarak ne kullanmamızı öneriyor?
    bindirim.

hayırlı ugurlu olsun, evet.
  • yemeği sevilen bir sebzeyi değişiklik olsun diye göte sokmaktan bir farkı yoktur kanımca.
  • orijinal bir eserden çakma bir şeyler yaratma uğraşı. bütün müzik platformları bunlarla dolmuş. herkes dj anasını satayım!
  • yine remix müziklerden oluşan bir ortama düştük.

bence bu müziği yapan adamların ya benimsin ya kara toprağın tarzı düşünceleri var:

"oha lan şarkıya bak ne biçim muhteşemli yapmiş adam. dur ben bunu temiz bir sikiym kimse dinlemesin."
  • eski sevgili ile yeniden birlikte olmak
hesabın var mı? giriş yap