• hilmi önal karakteriyle tanıyıp televizyonda harika bir şarkı seslendirdiğini görünce çok şaşırdığım oyuncu, ne kadar yetenekli iki alanda da, ne güzel insanlar var dünyada:)
  • sezen aksu'nun kücük bir yaz cicegi ve hani gibi bir kac sarkisinin (sevgilerîmle, 1980) bestecisidir. yillar önce ajda pekkan'in vokalistiyken sezen aksu'yla calismaya baslamis. sonrasinda yollari ayrilmis. izmirliymis bir de.
  • aşkı memnu tayfa nerdesiniz ulan. adam öldü bir taziye maziye yapın. kurtlar vadisi'nden biri ölünce yamyam tayfa taziye çadırı kuruyor gelene gidene kolonya döküyor. yazıklar olsun size.
  • biraz önce saba tümer'in programında sergilediği canlı performansla beni benden aldı, süper bir sesi var.

(bkz: tanju okan)
  • türkiyenin en iyi erkek seslerinden. nilüferden dinlediğimiz son perde şarkısına apayrı bir yorum katmış.

buradan dinleyebilirsiniz
  • hilmi önal karakteriyle dizide en sevdigim adamdi. cok da yakisikliydi. allah rahmet eylesin.
  • sinemaya yakışan bir yüzü vardı, başarılı ve yetenekli bir aktördü. ayrıca ses rengiyle sevenlerinin kulaklarında güzel bir tını bırakmıştır. yeterince projede değerlendirilmediğini düşündüğüm usta oyuncuya allah’tan rahmet diliyorum.
  • nebahat çehre ile birlikte aşk-ı memnu'da oyunculuk dersi veren müthiş oyuncu. gerçekten bu iki oyuncu bi tarafa aşk-ı memnu'da oyuncuyum diye gezinen öbür tayfa bir tarafa.
    edit: bu arada kendisinin hilmi önal karakterini canlandırdığını hatırlatmakta fayda var.
  • saba tümer yılbaşı özelde 'öyle sarhoş olsam ki' şarkısını seslendirmiş sanatçıdır. gitar eşliğinde seslendirdiği şarkı gözlerimi doldurmuştur. yılbaşı için hüzünlü ama güzel bir şarkıydı. tanju okan hatırıma gelmiştir, ne güzel yorumladı.

edit:imla
  • kurtlar vadisinde halo dayının fahri konsolosluk ayaklarının döndüğü zamanlarda podoso *konsolos'u, şimdilerde ise aşk-ı memnu'nun hilmi'si.şu sıralar kral tv'de de alışma bana adlı şarkısının klibi dönmektedir.
hesabın var mı? giriş yap