• göte sokulabilecek en güzel şey.
  • bir gün jingle'ını yapacağım ilaç:

köt deliğim meme yapmış nanaydaaaa cilveloooy nanayda
    sıcak su da yaramadı hooy nanaydaaa cilveloooy nanayda
    sonra onunla tanıştıııı hoy nanaydaaa cilveloooy nanayda
    nayda na hooy ninayda hooy nanaydaaa procto glyvenooool nanayda.
  • fitili yarrak gibi.. bildiğin dümdüz boru gibi böyle... göte girmesi için ekstra efor gerektiriyor, ama proctolog'un fitilinin başı kalın arkası ince olduğu için sırf başını sokmanızla birlikte muazzam bi mesafe katediyor..

valla ben bu procto glyvenol denen fitili bugün götüme sokmak için bildiğin rahat bi 10 dk harcamışımdır.. ama olmadı, neredeyse parmağı da fitille birlikte köklemek gerekiyor ki o da bize ters, aman diyeyim erekte olurum gizli ibne olduğumu öğrenirim diye ödüm kopuyor..

girmiyor arkadaş, girmiyor işte..
  • kolay gerçekleştiği için biraz canım sıkılarak söylüyorum*; enteresan bir şekilde 5-10 sn içinde hiç zorlanmadan tek seferde götüme soktuğum fitildir. tahminime göre hemoroidin büyüklüğüne ve vahimliğine göre uygulaması daha zorlaşıyor herhalde.

peşinen not: götten vurdurmuyorum, götüme fitil dışında bugüne kadar birşey sokmadım.

edit: imla
  • dünyaya meteor çarpacağı vakit yumuşak kayalar içine oyulacak güvenlikli mağralara aspirinden sonra en çok depolanacak ilaç bu olur herhalde. neticede aspirin her bir şeye iyi geliyorsa bu da döte iyi geliyor. tozlar yatışıp güneş tekrar yer yüzünü ısıtmaya başlayana dek oturmak dışında bir eylemi olmayacak olan insanoğlunun procto glyvenol dışında fazla bir umudu da şimdilik yok doğrusu.
  • hasta : bir tane procto glyvenol verir misiniz lutfen?
    eczaci: buyrun, baska bir isteginiz var miydi efendim?
    hasta : su* bi gecsin daha da bir sey istemiyorum.
  • ekşi sözlükte yazılan hikayelere deneyimlere bazen kızıyorum. amaç çok önemli bu sözlüğü kullanırken.

arkadaşlar hemoroid damar yapınızın balon yapmasıdır. komik birşey değildir. utanılcak birşeyle alakası yoktur. doktor gibi kişilere gittiğinizdede başım ağrıyo demek gibidir. öyle efsaneleştiriyorlarki insanlar garip birşeymiş sanıyor ilk hasta olan.

ilaca gelince ne komik ne utanılcak ne zorlayan ne erkekliğe leke sürülen bir ilaç değil. buda garip garip hikayelerin çıkarttığı şeyler. bu bir krem ve diğeri fitil denilen hızlı çözülen tablet şeklinde. kremi eline sürer gibi sürüyorsun, fitilide içeri doğru ittiriyorsun kendi çözülüyor. hiç bir garip birşey yaşamıyorsun hergün büyük tuvaletinizde olduğu gibi. eğer olsaydı doktor kontrolünde olurdu mantıken. girmiyor diyede birşey yok. büyük hemoroidi olan kişiler giriş bölgesi kapanmaya yakın olduğu için zorlanıyoruz yazmış. o zaman önce dışa krem uygulayın, küçülünce 2 gün sonra fitile başlayın.

herşey çok basit sıradan, geçmiş olsun. türk toplumunun yarısı bu rahatsızlığa sahiptir rahat olun. yine yüzde 90 ı tedavi olmaz namus gerekçeleriyle. siz onlardan olmayın. doktora gidin güzel doktor seçin ve tedavinizi olun. hayatınıza bakın.
  • sinir anında,

al da götüne sok denilince kavga çıkarmayacak nadir maddelerden.

klinik tecrübemle ise, kullanıp da mutlu olmayanı görmediğim ilaç.

şekli ile hedefi 12'den vuran bir scud füzesi.

ve bunu kullanana güvenin.

çünkü,

homoseksüeller basur olmaz.

ayrıca kremi de aynı tadı, şey pardon etkiyi vermiyor.
  • novartisin urettigi super hemoroid ilaci. hastaligin basinda kullanilirsa olumlu sonuclar verir. bir mucize de denilebilir.
  • karaciğere aşırı müdahalesinden dolayı doktorların "alkolle kullanmayın, her an bi sakatlık doğurabilir" diye uyarılar yaptığı köt kremi.
hesabın var mı? giriş yap