• korkutucu insan.

yil 1981, prens charles evlenmeye karar verir, o sene liverpool sampiyon kulupleri kazanir, avustralya ashes tournament'i kaybeder ve papa ölür.
    yil 2005, prens charles evlenmeye karar verir, o sene liverpool sampiyon kulupleri kazanir, avustralya ashes tournament'i kaybeder ve papa ölür.

olur ha charles bir daha evlenmeye karar verirse birisi papaya haber etsin, vatikan'daki çanları iyice yaglasinlar, yerine gececek kardinali isaret etsin.
  • yıllardır prens olmasından mütevellit, kariyer ve insan kaynakları derslerine konu olmuş kişidir. kariyer yolunda, çalışılmakta olan şirkette belli bir süre sonra, kişinin bir veya birden çok kademe atlaması beklenir.

hiç bir kademe atlayamamış kişiler için, sizden daha da kötüleri var demek adına, prens charles sendromundan bahsedilir.

prens charles'ın kral olması için anneciğinin ölmesi gerekmektedir. eğer kraliçe elizabeth ölürse, prens charles kral olacak ama annesiz kalacak. elizabeth oğlundan önce ölmezse, charles kral olamayacak.

elizabeth ölürse de ölmezse de, oğlunun kral olduğunu göremeyecek. bir anne olarak oğlunun yükselişini göremeyecek, yanında olamayacak.

prens charles açmazı tam olarak da budur.
  • diana ile nisanlandigi gun verdikleri demecin bir parcasinda muhabir " ve tabii birbirinize asiksiniz.. " diyor.. politik diana "tabii.." diyor muzur gulumsemesiyle.. charles da gulup gececegine " asik olmak her ne demekse.." diye yorum yapiyor.. diana'nin yuzunu o laftan sonra gormeniz lazim!..
    ulan bu erkeklerin hepsi sevmedikleri kadina hoduk sevdiklerine en kibar centilmen, ben sana diyorum kizim, aha da buraya yazdim.
  • ingiltere'nin genç semih'i.
  • bu adam 1948 doğumluymuş. bir adı da yok. charles da charles deyip geçiştiriyorsun sanki kapıcının oğlunu çağırır gibi. şimdi adam 60 yaşında ama halen prens. abi ben olsam utancımdan sarayın dışına çıkamazdım. bu ne be, altmış yaşına basmışsın halen dandik prenslikten öteye gidememişsin. elli yaşında halen çevre koruma kolu olmak gibi bir şey lan bu. şerefsizim utancımdan kahrolurdum ama adam halen dolaşıyor ortalıklarda.
  • bir şeyler satın almak için üzerinde anasının resmi olan kağıdı vermesi gereken kimse. senin de işin zor çarls.
  • annesi öldükten sonra tahta henüz bezine doldurmakta olan torunu george çıkacaktır. neyse ki ölmeden sevdiğiyle evlenebildi, o kadınla tam bir "sevenleri sevdiğine vermediler, vermediiler" durumu yaşadılar yıllar boyunca, anası ona da engel olabilirdi.
    şaka bir yana, şehir planlamayla ilgilendiğini öğrenince baya şaşırdığım prens, yaklaşımları da güzel ha.
  • prenses diana'nın öpmesiyle prens olması arasında sıkı bir ilişki olduğuna inandığım..
    (bkz: masal)
    (bkz: kurbağa prens)
  • ingiltere tarihinin en tipsiz prensidir ayrıca.
  • "eyt" kurbanı. elizabeth'in yaşına takılanlar'dan.
hesabın var mı? giriş yap