• 1922 yılında sakarya savaşında süvarilere komuta eden, yunan kralı 1. constantin in erkek kardeşi. ilk bozgundan sonra savaş alanını ilk terk eden olmuş. bu yenilgiden sonra ingiliz kraliyet ailesi soyundan olduğu için eylül 1922 de apar topar bir ingiliz gemisiyle yunanistan dan çıkarılmıştır.

kraliçe ikinci elizabeth in eşi prens philip in babasıdır.

falkland savaşı gazisi prens andrew in dedesi olup, ismi verilmiştir.
  • ingiliz kraliyet ailesi'nin sapık bir üyesi. defalarca kez reşit olmamış kızlarla ilişkisi olduğu ortaya konulmuşken, jeffrey epstein ile yakınlığı bilinirken sırf kraliyetten diye kendisine para cezası gibi komik cezalardan başka bir şey yapılmıyor. kendisinin de kraliyetin de sonunun geleceği günü merakla bekliyorum.
  • burada kadınları 'sürtük olarak bahsedilerek' bu pedofiliyi taht sırasından ettiği için suçlayan, söylenenlerin iftira olduğuna bizzat yaşamış gibi emin olan insancıklarımızın girdiği entryler okudum. senelerce jeffrey epstein'ın yaptıklarının dört bir elden üstünün kapatıldığı siyasilerin, ünlülerin, prens(belki lerin) dahil olduğu bir olayda çok normal tabi, aksi yaşansaydı bi nebze inanamayabilirdik. bilmediğimiz hatta bilmek öte dursun zorlasak aklımıza dahi getiremeyeceğiz neler yaşandı ve yaşanıyor..

okudukça, dinledikçe, izledikçe etlerimin çekildiği jeffrey epstein pedofili pisliğinin dostu ingiliz kraliçesi ıı.elizabethin oğlu.
  • görüp görebileceğiniz gücünü ve parasını kullanarak ahlaksızlık yapma işini en güzel kotaran orospu çocuklarından biri.virginia roberts giuffre ile fotoğrafı olmasına ve defalarca kez kendisine satılmasını inkar eden kansız, ejdatsız pezevenk.o fotoğraf nasıl çekildi hatırlamıyorum diyor.utanmasa beni bayıltıp fotoğrafı öyle çektiler diyecek.
  • iki gündür sosyal medyada şu fotoğraf üzerinden prens harry parlatması yapılıyor,

görsel

harry fotoğrafta üniformalı olmayan tek kişi buna karşın aktif olarak savaş alanında (afganistan) görev yapmış tek isim.

andrew’in askeri kariyeri ise harry’e bin basacak seviyede, falkland savaşı’nda helikopter pilotu olarak görev yaparken ingiliz ordusuna destek olan sivil nakliye gemilerini gemisavar füzelerinden korumak için yem olarak uçmuş, mv atlantic conveyor’un batırılmasında arama kurtarma ve tahliye görevi yapmış.

(bu arada evet, kraliçe oğlunun -o dönem ingiliz tahtının 3.sıradaki varisinin- savaş sırasında masabaşı bir göreve alınmasını kabul etmemiş ve kraliçenin oğlu nakliye gemilerini korumak için yem olarak uçmuş)

gelgelelim geçmişte yediği kabul edilemez boklar nedeniyle şimdi esamesi okunmuyor.
  • federal savcilar ve fbi kendisiyle jeffrey epstein hakkinda konusmak istediklerini tekrar tekrar dile getirmis olmalarina ragmen bir turlu cevap alamamislar. amerika'ya girerse cekerler kenara ancak konusmamakta kararliysa kendisini uzun sure amerika'da gormeyecegiz demektir.

not: kraliyet ailesi oldugu icin dokunulmazligi oluyor mudur bilmiyorum ama sanmiyorum, sonucta devlet yetkilisi degil.
  • cinsel taciz suçundan sabıkası olan ve cezaevinde ölü bulunan amerikalı milyarder jeffrey epstein ile arkadaşlığı ve hakkındaki reşit olmayan bir kadınla cinsel ilişkiye girdiği iddialarına verdiği yanıtlarla ingiltere'nin gündeminde.

kaynak
  • ya 18 yaşında olduğunu düşünse ne olacak? koskoca herifsin ne işin var 18'lik kızla ? 18 olunca hemen ergenlikten, çocukluktan mı çıkıyor , cinselliğe uygun mu oluyor bir yıl sonra ? evlisin , iki tane kızın var. nasıl yapabiliyorsun bunu?

sapıktır, ahlaksızdır. kızla foton var , nasıl tanımıyorum diyebiliyorsun anlamadım ağabeyi charles 'a da fırsat çıktı. kardeşi kraliyet görevlerinden istifa edince bir miktar da olsa para kasaya kaldı, kardeşinin itibarı yerle bir oldu. charles için krizi toparlayan adam deniliyor. kendisine yararı olduğu söyleniyor bu durumun.
  • kraliyetteki görevlerine bağlı olarak aldığı 249 bin sterlinlik gelirinden mahrum kalması daha etkili bir ceza olmuştur.
  • sakarya savaşı sonrasında yakılan eskişehir ve polatlı köylerinin sorumlusu olan yunan komutan.
hesabın var mı? giriş yap