• yaşadığım yerde pokestop yok, gym yok diyen arkadaşların artık ash gibi anasıyla bacısıyla vedalaşıp köylerini terk etmelerini gerektiren oyun.
  • az önce annemle aramda şu diyalogun geçmesine sebep olmuş augmented reality temalı oyun;

- ben pazara gidicem
    - iyi git
    - sen gelmicek misin?pokemon yakalarsın
    - benim topum yok anne
    - top da toplarız gel sen

pokemon kariyerimin ailem tarafından desteklenmesi sevindirici. (not: yaş 26)
  • kodumunun oyununda nasıl yürünür çözemedim bir türlü. yollara tıklıyom tıklıyom daire çıkıyor ama yürüyemiyorum. bir el atın lütfen.

edit: gerçekten yürümek gerekiyormuş sağolun.
  • cemevinde charizard bulduğum oyun.

hakkatten aleviymiş.
  • babamı da kaybettiğimiz oyun. koskoca beyin cerrahı adam. arabaya biniyoruz "pokestop varsa söyle sağa çekicem" diyo. geçen gün yazlığa gittiler, gece on bir gibi "napıyosunuz?" diye aradım "iyi altı kişi çıktık sahilde pokemon topluyoruz" diyo. bak altı kişi. yaş ortalaması 50 falan bu arada. sözde biz oynuyoruz diye ne olduğunu anlamak için indirdi benim levelı falan geçmiş şu an. dışarı bi çıkıyo bi daha görebilene aşkolsun. akşam yiyecek bi şeyler almaya diye çıktı bir saatten fazla bekledik. pokemon iyi pokemon güzel de evde çocuklar aç.
  • adamı pc başından kaldıramıyorum diye şikayet ediyordum, demin gördüm motorla pokemon avında. işin yoksa sokaklarda adam ara bundan sonra, en azından eskiden yerini biliyordum.

az önce bankaya gittik, veznede iki tane bulmuş, ona seviniyor , 1700 liralık kredi taksidini de topladığı pokemonlar ödeyecek sanırım.
  • sincan merkez muk dolu aq oyun cidden çok gerçekçi.
  • gece 4 gibi çıkıp sokakta pokemon avladığım oyun. işin garibi bir araba durdu, kolay gelsin o pokemon mu dedi içindeki 4 genç, evet diyince buralarda var mı pokemon diye sordular. asdfasdf. var diyince 4'ü de indi, telefonlar çıktı, aramaya koyuldular. ya güzel bir olay, ya da toptan kafayı yedik.

ankara çayyolu'ndan selamlar.
  • öncelikle:

(bkz: bekledik bunu çok bekledik) !!

beni müthiş heyecanlandıran oyun. inşallah beklentileri boşa çıkarmaz. cepten 3 defa bitirdiğim gameboy versiyonu sarmıyor artık.

şimdi koca adam olup iş güç sahibi olduysak da o kendini pikachu sanıp damdan atlayan velet yüzünden tam da charizard'ın laf dinlediği bölümde yayından kaldırıldığı için hevesimiz kursağımızda kalmıştı. unutursak kalbimiz kurusun!
  • bu oyun için göztepe parkına giden arkadaşlar,

parkın amına koymuşsunuz müdürüm afedersin. ulan çocuklar yanıbaşınızda oyun oynamaya çalışıyor 150 kişi toplanmışsınız fosur fosur sigara içiyosunuz. sigarana bişey dediğimiz yok da yerler hep sigara izmariti. kardeş iki dakika götünü kaldır da bi zahmet oyun alanının dışına çık. tamam o arada yine boş durma yukardaki gym'e git, pokestoplara falan uğra sigaranı yine iç. bi de akşam 10'da çocukların hala oyun oynamaya çalıştığı saatlerde içki içme sayın beyinsiz. olm biz de içtik parklarda da ailelerin, çocukların ortasında içmedik. o telefondan bi kafanı kaldır da nerde olduğunun bi farkına var amk .
hesabın var mı? giriş yap