• (bkz: oyun anlamında)
    (bkz: bir başarı sağlayamamıştı)
    (bkz: pokemon)
    (bkz: pokemon)
    (bkz: oyun anlamında)
    (bkz: bir başarı sağlayamamıştı)

abi siz her aklınıza geleni yazmasanız olmaz mı ya?
  • fragman iyi veya kötü farketmez, bu ülkede pokemon ile ilgili herbir şey üst sıralara oynar.

hazır pokemonun fragmanı çıkmışken kendini pikachu zannedip balkondan atlayan elemana da bir küfür çakmadan geçmeyelim.

(bkz: ben pokemon'um deyip camdan atlayan çocuk)

bir neslin kabususun ferhat, ben senin amk.
  • filmi bilmem de, o pikachu'nun oyle tuylu tuylu pelu$ oyuncagi cikarsa -ki kesin cikacak oyuncak satmak icin oyle tasarlamislar- eger yasimdan basimdan utanmadan alacagim bir tane, ona bir oda verecegim. bir odasi olacak.

(bkz: babam ve pikachum)
  • sevinçten balkondan aşağı "pikaçuu" diye bağırarak atlama isteği uyandıran.

şaka lan şaka insan pikaçu diye balkondan mı atlar amk, picigeto, çarizart de bari.
  • balkondan aşağı atlayarak, daha vizyona girmeden ülke genelinde yasaklatacağım filmdir. boşa heyecanlanmayın.
  • en büyük hayallerimden biri avatar’daki gibi gerçekçi modellenmiş pokemonların olduğu bir live action filmiydi.

düşünsenize ormanlarda dolaşan venesaurların, gökyüzünde uçan charizardların, okyanuslarda yüzen blastoiselerin falan böyle inanılmaz gerçekçi şekilde resmedildiğini bunların birbiriyle savaştığını falan, muhteşem olurdu.

detective pikachu’nun kısacık
    fragmanında bile gerçek dünyada gezen pokemonlar o kadar güzel ki şu hayalim gerçek olsa ne acayip bir şey olurdu düşünemiyorum.
  • yok bu sefer yukselmicem. ülkece ne zaman pokemona coşsak başımıza bi işler geliyor.
  • pikachu'nun bu ses tonuyla poketopunu seruvenleri turnvalari filan birakip pompadan pompaya kosacagini gosteren bir fragmani yayinlanan film. cocuklugumuzun o masum pika pika diye dolasan pokemonu gitmis, 35 yasinda sarhos kariya kiza sarkan amerikalisi gelmis. bu hizla gidilirse yakinda kasli ve elinde iki adet tufekli arkasinda da koca memeli hatunlar olan bir pikachu gorebiliriz. idiocracy filmine adim adim gidiyoruz sanki. *

izler miyim? hem de 3d.

bu arada daha farkli bir pikachu betimlemesi isteyenleri suraya alalim.
  • fragmanıyla "bi sus artık amına kodumunun ryan reynolds'u dedirtmiştir.

abi 2. deadpool filminde de ufaktan kıllanmıştım ama gerçekten doğruymuş, adam çok geveze. güzelim pikachu'yu ted'e çevirmişler resmen.

onun haricinde atmosfer müthiş. live action pokemon filmi. gişede kapı baca kırar.
  • pokemon'un esasında nintendo'nun handheld console exclusive'i (gb, gbc, gba, ds, 3ds) olduğunu bilmeyenlerin eleştirdiği film.
    oyunu çok başahahahahah.
    adam birde ps, pc yazmış ya.
    cahilsen yazma arkadaş. bilgi kirliliği yaratma.
hesabın var mı? giriş yap